Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pri jizdě se studenym motorem motor skube


redswift

Recommended Posts

mam motor 1.5D a když ji studenou nastatuji a rozjedu se, tak mi cca necelej pul kilometr auto docela skube. koukal jsem, že i z výfuku jde celkem čoud. když je auto zahratý, tak už to neděla. nevíte někdo cim by to mohlo bejt? Začalo to delat nedavno jen, ale jen nekdy...ted už to děla, ale skoro pri kazdym studenym startu, zhavici svíčky mam nové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: redswift

mam motor 1.5D a když ji studenou nastatuji a rozjedu se, tak mi cca necelej pul kilometr auto docela skube. koukal jsem, že i z výfuku jde celkem čoud. když je auto zahratý, tak už to neděla. nevíte někdo cim by to mohlo bejt? Začalo to delat nedavno jen, ale jen nekdy...ted už to děla, ale skoro pri kazdym studenym startu, zhavici svíčky mam nové...

Asi nejspíš vstřiky,motor jakoby zadrhává?!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zetor

Vynechává motor při volnoběhu za studena po nastartování!?

Ne to ne. na volnobeh jde motor uplně normalne, to začne dělat až po přidání plynu, jakoby se sníží výkon motoru a pak zase zvýší-tak to sebou škube a pri tom to ještě docela kouří. a tohle to to dělá tak přibližně pul kilometru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem že by to mohl být termosnímač.Snímá teplotu motoru a podle ní zvyšuje u studeného motoru otáčky při volnoběhu.To ale nebude tvůj problém! :myslim:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...