Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké multifunkční zařízení


Ticcino

Recommended Posts

Ahojda,

sestra by chtěla nějaké multifunkční zařízení (tiskárna + scanner + (kopírka)) v jednom do 2000Kč. Mátě někdo nějakou zkušenost co ano a co ne? Co se kvality scanu a tisku týče, asi to bude u všech podobné, spíše mi jde o cenu tisku, cenu náhradních náplní, zda jsou barvy zvlášť nebo dohromady, zda jsou trysky součástí cartridge nebo součástí tiskové hlavy.

Prosím, nepište, že byste si multifunkční zařízení nekoupili. Já bych si ho taky nekoupil, ale sestra ho prostě chce a přes to nejede vlak. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych ti zase doporučil něco z HPček, akorát nemají v téhle cenové katergorii oddělené barvy:

HP Deskjet F4180

HP Photosmart C4180

Já bych spíš vybral tu druhou, protože má barevný displej a jde v pohodě tisknout fotky přímo z paměťové karty. Obě mají ink. hlavy (trysky) součástí cartridge.

[upravil dne 11/1/2008 Driver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Ale ona nechce nic plnit, ona chce tisknout. Až jí v tý Canonce zaschne hlava, tak to vyhodí celý. Když se to stane u toho HPčka, tak vyhodí náplň a koupí za pětikilo jinou.

to snad bylo jenom u těch starších lowendů,kde byla tisková hlava na cartridgi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Původně zaslal: Kurt

Ale ona nechce nic plnit, ona chce tisknout. Až jí v tý Canonce zaschne hlava, tak to vyhodí celý. Když se to stane u toho HPčka, tak vyhodí náplň a koupí za pětikilo jinou.

to snad bylo jenom u těch starších lowendů,kde byla tisková hlava na cartridgi ne?

Ne dělá se to pořád, u těch HP multifunkci mají samostatné inkousty ty dražší modely, mají 6 samostatných inkoustových cartridgí s oddělenou hlavou. Ty nejlevnější tiskárny mají pořád klasickou cartridge s hlavou v jednom kuse (black/tricolor).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Driver: Teda napsal sem to špatně, dřív jsem měl Canon S200 a tam nebyla tisková hlava na cartridgi ale zvlášť a když zaschla,tak nic už jí nepomohlo a musel sem jí vyhodit. Napsal jsem to obráceně. Že teď jsou tiskové hlavy na cartridgy jsem chtěl napsat, tak už není zas takový problém,kdyby nenávratně zaschla,tak se prostě koupí jiná. A nevím proč by v tom mělo být HP lepší, samozřejmě,že když je oddělený inkoust,tak můžeš každý kupovat zvlášť podle potřeby a myslím,že oddělený inkoust mají i dražší canonky. Ale zase když doplňuješ injekcema tak ti je jedno jestli je každý inkoust zvlášť nebo ne.

Původně jsem reagoval na kurta, že když ti zaschne tisková hlava na canonce,tak taky vyměníš jenom cartridge a tiskneš dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych doporučil taky HPčka nebo Canon, jak píšou ostatní. Epsona bych nechtěl ani za zlatý prase, barevný náplně odděleně nejsou pro mě žádnou výhodou (doplňuju si každou barvu podle toho, kdy dojde, ikdyž nemam oddělený náplně) a kvalita tisku je u Epsonu ze jmenovaných značek nejnižší. Takže za sebe můžu doporučit jedině HP nebo CANON!!! Ikdyž sehnat Canon do 2.000,- Kč nebejvá někdy jednoduchý.

[upravil dne 12/1/08 Stifler]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

No já bych ti zase doporučil něco z HPček, akorát nemají v téhle cenové katergorii oddělené barvy:

HP Deskjet F4180

HP Photosmart C4180

Já bych spíš vybral tu druhou, protože má barevný displej a jde v pohodě tisknout fotky přímo z paměťové karty. Obě mají ink. hlavy (trysky) součástí cartridge.

[upravil dne 11/1/2008 Driver]

Presne tak, HP me nikdy nezkalmaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...