Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

100W xenon blue H7 od Autolamp


kamen22

Recommended Posts

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: čakom

No já jak jsem dával sportovní pružiny tak jsem si pak v praci seřídi světla.

tak to je jasné:super

Dal jsem tam jen přední 40mm a v noci jsem vubec nic neviděl. Když jsem to dal na regloskop tak to svítilo o 2 cm níž než má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim ze paraboly "oslepnu", ked na oktavii za 2roky s tymito ziarovkami nie je vidno rozdielu.

Na zaklade predpokladu, ze 100w ziarovka vyzaruje viac tepla ako 55w som kontroloval ci sa plast paraboly v ktorom je uchytena ziarovka nedeformuje posobenim zvyseneho tepla, co sa mi nepotvrdilo, preto ma vase namietky k pouzitiu 100w ziaroviek vobec nepresvedcili.

Na druhej strane uznavam, ze tepelne namahanie paraboly je vyzsie co ale nemusi znamenat rychlejsie poskodenie.

Původně zaslal: Vvitty

mam v kufru takovej krasnej teleskopickej klic na kola....

tolik asi k podobnym ptakovinam.

jinak az ti oslepnou paraboly, tak tu nebrec ze peugeot dela smejdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 100w H4 mám v atě zatím 2 měsíce a stopro pohoda pokud stojím na místě moc je nezapínám až když se chladí paraboly náporem vzduchu. Jinak páčka to zatím snáší dobře a co se týče oslnovaní tak je to těžce v normě jelikož mám seřízená světlo což 60% ostatním řidičům s 55 chybí.Mimoto ty žárovky sou 100/80 watů tažke stovky jdou jen při dálkách a rozdíl mezi 55 a 80 u potkavaček již není tak vysoký;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Nemyslim ze paraboly "oslepnu", ked na oktavii za 2roky s tymito ziarovkami nie je vidno rozdielu.

Na zaklade predpokladu, ze 100w ziarovka vyzaruje viac tepla ako 55w som kontroloval ci sa plast paraboly v ktorom je uchytena ziarovka nedeformuje posobenim zvyseneho tepla, co sa mi nepotvrdilo, preto ma vase namietky k pouzitiu 100w ziaroviek vobec nepresvedcili.

Na druhej strane uznavam, ze tepelne namahanie paraboly je vyzsie co ale nemusi znamenat rychlejsie poskodenie.

Původně zaslal: Vvitty

mam v kufru takovej krasnej teleskopickej klic na kola....

tolik asi k podobnym ptakovinam.

jinak az ti oslepnou paraboly, tak tu nebrec ze peugeot dela smejdy.

jestli to nebude treba tim, ze v blave jeste nemate povinne denni sviceni, pri poskakovani v kolone s tim maji nektera auta problem i s 55W zarovkami, ono se to samozrejme neroztavi hned.

u 406 uz je taky tusim spinani delane pres rele, ale treba 306/309/205/405 spinala svetla packou, a ta packa odchazela sama o sobe i pri standardnich svetlech docela s oblibou.

no a posledni argument, ktery tu jeste nepadnul, ty zarovky obvykle mivaji takove upozorneni, ze nejsou schvalene pro provoz... pripadne ho nemaji, ale chybi jim to schvaleni. ale to je jen takovy maly detail :)

kdo chce kam...

[upravil dne 15.1.08 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehledě na to, že kabeláž na toto není dimenzovaná, takže se může stát, že vám také odejdou dráty ;) To je pak paráda hledat kde je to přerušené :) Jestli někdo podobné žárovky chce, mám 2 komplet sady H7 100W Xenon Blue. Dám je zadara protože tohle si dá do auta jen blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za podporu;)

Původně zaslal: peugeot 306

Tak 100w H4 mám v atě zatím 2 měsíce a stopro pohoda pokud stojím na místě moc je nezapínám až když se chladí paraboly náporem vzduchu. Jinak páčka to zatím snáší dobře a co se týče oslnovaní tak je to těžce v normě jelikož mám seřízená světlo což 60% ostatním řidičům s 55 chybí.Mimoto ty žárovky sou 100/80 watů tažke stovky jdou jen při dálkách a rozdíl mezi 55 a 80 u potkavaček již není tak vysoký;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na slovensku je celodenne svietenie len od oktobra tusim do marca tak nejako, celorocne zatial nie. To ze niesu schvalene viem dik

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: kamen22

Nemyslim ze paraboly "oslepnu", ked na oktavii za 2roky s tymito ziarovkami nie je vidno rozdielu.

Na zaklade predpokladu, ze 100w ziarovka vyzaruje viac tepla ako 55w som kontroloval ci sa plast paraboly v ktorom je uchytena ziarovka nedeformuje posobenim zvyseneho tepla, co sa mi nepotvrdilo, preto ma vase namietky k pouzitiu 100w ziaroviek vobec nepresvedcili.

Na druhej strane uznavam, ze tepelne namahanie paraboly je vyzsie co ale nemusi znamenat rychlejsie poskodenie.

Původně zaslal: Vvitty

mam v kufru takovej krasnej teleskopickej klic na kola....

tolik asi k podobnym ptakovinam.

jinak az ti oslepnou paraboly, tak tu nebrec ze peugeot dela smejdy.

jestli to nebude treba tim, ze v blave jeste nemate povinne denni sviceni, pri poskakovani v kolone s tim maji nektera auta problem i s 55W zarovkami, ono se to samozrejme neroztavi hned.

u 406 uz je taky tusim spinani delane pres rele, ale treba 306/309/205/405 spinala svetla packou, a ta packa odchazela sama o sobe i pri standardnich svetlech docela s oblibou.

no a posledni argument, ktery tu jeste nepadnul, ty zarovky obvykle mivaji takove upozorneni, ze nejsou schvalene pro provoz... pripadne ho nemaji, ale chybi jim to schvaleni. ale to je jen takovy maly detail :)

kdo chce kam...

[upravil dne 15.1.08 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabelaz s tym problem nema myslim-hrubka dratov odpoveda prudu 10A no a na 406 ma myslim kazde svetlo osobitnu poistku takze to v pohode vydrzi kedze jedna ziarovka 100W ma odber pri 12V 8,3A

Původně zaslal: destiny

Nehledě na to, že kabeláž na toto není dimenzovaná, takže se může stát, že vám také odejdou dráty ;) To je pak paráda hledat kde je to přerušené :) Jestli někdo podobné žárovky chce, mám 2 komplet sady H7 100W Xenon Blue. Dám je zadara protože tohle si dá do auta jen blázen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

Kabelaz s tym problem nema myslim-hrubka dratov odpoveda prudu 10A no a na 406 ma myslim kazde svetlo osobitnu poistku takze to v pohode vydrzi kedze jedna ziarovka 100W ma odber pri 12V 8,3A

Původně zaslal: destiny

Nehledě na to, že kabeláž na toto není dimenzovaná, takže se může stát, že vám také odejdou dráty ;) To je pak paráda hledat kde je to přerušené :) Jestli někdo podobné žárovky chce, mám 2 komplet sady H7 100W Xenon Blue. Dám je zadara protože tohle si dá do auta jen blázen.

a jen tak do pranice. .. to nevis ze napeti palubni site je 14V i vice ? Tak si nejaky ten amper pripocti :) Kup si radeji kvalitni 55W zarovky se zvysenou svitivosti, navic mivaji nektere i zajivame zarucni podminky. 100W zarovky je docela prasarna. S xenonama to prosimte nemuzes srovnavat, maji servomotorky pro udrzeni vysky pri akceleraci apod. takze kdyz jsou dobre serizene oslnujou jen pred vymoly, ale ne pri tom kdyz se nekdo rozjizdi a zveda se lehce predek. Toto ke xenonum

[upravil dne 18/1/2008 rimmer]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavil jsem se o tom s majitelem P205.Má je tam dlouhodobě,dnes už i na čiré optice.A prý nic nehoří,ani dráty.V noci jsem to neviděl tak nevím.Prý má seřízeno a nikdo na něj nikdo nebliká. Kdysi jsem kdysi trochu zvýšil watáž na Fiatu, tam se mi roztavil přepínač.Ale nebylo to přes relé.Přesto bych se těch 100watovek asi bál.Spíš uvažuju o bixenonu,i když taky nejsou povoleny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...