Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cestování po UK


Recommended Posts

Ahoj

Mátě někdo zkušenosti s cestováním po Velké Británii ? Na co si dát pozor případě poznatky, které místa nevynechat :) Koncem července plánují 20dení cestování po UK. Po památkách a po krásné přírodě. :)

Je mi jasné že budu potřebovat zaslepit pravý světlomet nevíte kde se dá sehnat ona potřebná pomůcka? Peugeot? a jezdit vlevo :D

Potažmo jsem již viděl a Winsdor, Londýn.

Volit Eurotunel nebo raději včes zabukovat trajekt? Jasný je to že trajekt je o dost levnější :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já bych radši vyrazil na tu zmiňovanou Ukrajinu - je to blíž, jezdí se tam vpravo a je to mnohem dobrodružnější a tudíž i mé povaze bližší.

Jinak co se týče zaslepení pravého světla - slyšel jsem, že se to prodává na pumpách v okolí přístavu nebo snad i přímo na trajektu (eventuelně se zkus poptat u kluků, co tahaj z Anglie auta - světla normálně vyhazujou, takže by Ti je určitě nechali za pár pětek a Ty by sis je mohl na trajektu cvičně vyměnit a byl bys in, nikoho bys neoslňoval a ještě by ses mohl vytahovat, jak jsi na Anglii vyzrál).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...