Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tachometr HDI nefunguje.....


Přema

Recommended Posts

Tak jse mi dnes stalo že normálně jedu uplně v klidu asi kolem 100 a najednou mi spadla ručička tachometru na 0 tak jsem zastavil vypl motor a po menší pauze znova nastartoval,rozjel se a ručička pořád nic,tak jedu prdím na to a cca po 20 sec. ručička opět naskočila jak má a v autě mírně při naskočení ručičky škublo.....Máte někdo s tímhle zkušenost?????:myslim:myslim

Dík za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sleduj,občas se na chvíly závada stratí a po čase se může znova objevit.Moc možností co by mohlo být špatné není.

1.Snímač na převodovce

2.Tachometr

3.Něco na cestě mezi 1a2

4.V tomhle klubu řek bych,nechce bejt nikdo z nás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: subin

Tak to sleduj,občas se na chvíly závada stratí a po čase se může znova objevit.Moc možností co by mohlo být špatné není.

1.Snímač na převodovce

2.Tachometr

3.Něco na cestě mezi 1a2

4.V tomhle klubu řek bych,nechce bejt nikdo z nás

Ju ju ale proč to cuklo?????Jako když přidám plyn ale já nepřidal.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu, jedu a najednou spadla ručička tachomertu na nulu...........................................................................................................................................................................................................a_byl_jsem_doma_v_garáži.:):):):):):):):):)::super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomino

Jedu, jedu a najednou spadla ručička tachomertu na nulu...........................................................................................................................................................................................................a_byl_jsem_doma_v_garáži.:):):):):):):):):)::super:super:super:super

nerozumím řeči tvého kmene.....:myslim:myslim:myslim a jestli jsi z toho děláš prdel tal tu radši vůbec neodpovídej:grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa to tiez stalo, zatial dva krat, s vecsim casovim odstupom, zatial to neriesim

prvy krat som zastal a znova nastartoval, po prekroceni 30km/h to zacalo ukazovat, aktualku som si nevsimol ci ukazovalo predtym, no rozbehlo sa to po 30km/h aj s palubnim pc, prejdene km neviem ci pocitalo

druhy krat na dialnici, nemohol som zastat, presiel som asi kilometer, rozbehlo sa to, nepocitalo prejdene km a pc nezobrazovalo aktualnu spotrebu

tipujem to na ten snimac v prevodovke, no neviem ci je moja domnienka pravdiva kedze to neukazovalo ani aktualnu spotrebu, co si myslim ze snimac v prevodovke s nou nema asi nic spolocne

vyse 3mesiace to ide v pohode, uvidime kedy sa to objavi znova, no dufam ze nikdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj mne to blbne a dost casto. Taktiez rucicka palivomeru. Uz som aj rozobral cele budiky a na nejaky cas to slo. Bol tu pred casom aj navod na opravu s podrobnou fotodokumentaciou zadarmo a teraz je to tusim ten v sekcii download ak mas zaplatene clenske pod nazvom palubka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se stalo neco podobneho, ale pohasla mi cela palubka, ale motor bezel v poradku, ale na palubce nic nesvitilo, krome diagnostiky, neukazovalo vubec nic (rychlost, otacky, palivo, teplotu, zadna kontrolka, dokonce ani blinkry), problem byl v elektrice, spatny kontakt ukostreni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 4ever

mne sa to tiez stalo, zatial dva krat, s vecsim casovim odstupom, zatial to neriesim

prvy krat som zastal a znova nastartoval, po prekroceni 30km/h to zacalo ukazovat, aktualku som si nevsimol ci ukazovalo predtym, no rozbehlo sa to po 30km/h aj s palubnim pc, prejdene km neviem ci pocitalo

druhy krat na dialnici, nemohol som zastat, presiel som asi kilometer, rozbehlo sa to, nepocitalo prejdene km a pc nezobrazovalo aktualnu spotrebu

tipujem to na ten snimac v prevodovke, no neviem ci je moja domnienka pravdiva kedze to neukazovalo ani aktualnu spotrebu, co si myslim ze snimac v prevodovke s nou nema asi nic spolocne

vyse 3mesiace to ide v pohode, uvidime kedy sa to objavi znova, no dufam ze nikdy

Snímač v převodovce s tim má něco společného-ŘJ sbírá údaje nejen z tohodle snímače,ale i z dalších čidel,mimo jiné i dobu otevření vstřiku a na základě těchto info počítá spotřebu(čím více informací tím je spotřeba na PC přesnější
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: KoNG

žeby nedolíhal konektor ? Zhaslo ještě něco nebo jenom ten tachák ?

Jenom ten tachák a jinak nic a ani dia se nerožla.....ale proč to cuklo?????

Přemo ja mam stejnej problem.Popisuješ to a ja uplně vidim svoje auto,až na to že mě se to stalo už vickrat.Nejsem žadnej odbornik na motory,ale mysli že to ma na svědomi čidlo.Všimni si přiště když se ti to stane,a to věř tomu že jo,že se taky nenačita ujeta vzdalenost.

A proč to cuklo? Podle mě to čidlo dava řidici jednotce info že auto stoji a ta asi sniži tlak paliva.Nevim možna je to blbost,ale mě nic jinyho už nenapada.:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: KoNG

žeby nedolíhal konektor ? Zhaslo ještě něco nebo jenom ten tachák ?

Jenom ten tachák a jinak nic a ani dia se nerožla.....ale proč to cuklo?????

Přemo ja mam stejnej problem.Popisuješ to a ja uplně vidim svoje auto,až na to že mě se to stalo už vickrat.Nejsem žadnej odbornik na motory,ale mysli že to ma na svědomi čidlo.Všimni si přiště když se ti to stane,a to věř tomu že jo,že se taky nenačita ujeta vzdalenost.

A proč to cuklo? Podle mě to čidlo dava řidici jednotce info že auto stoji a ta asi sniži tlak paliva.Nevim možna je to blbost,ale mě nic jinyho už nenapada.:myslim:myslim

Ju ju budu dávat na to pozor,jsem rád že nejsem sám.....od té doby zase nic cca 500 km ujeto ,tacháč v poho. Tak nevím.....zajedu v PO na dia a uvidím co bude v paměti závad....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...