Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

P405mi16


Hugo Boss

Recommended Posts

Jsou záměnné,taky tam mám orig. z GTI.MIčko má nepatrně vyšší 4.a 5.rychlost,ale pomalejší stálý převod.V praxi to téměř nepoznáš.Ale do Mička by se NEMĚLA dávat špajska s vypínací vydlicí na kulovém čepu.Myslím tu vydlici,co přímo drží spojkové ložisko.Měla by tam být ta,co má tu vydlici na svislém čepu,tak jak je to na fotce.Důvod:Míčko má větší lamelu a v kombinaci s tou na kul.čepu je spojka necitlivá,prostě špatně se dávkuje,špatně se rozjíždí.Lze to napravit prodloužením páky na které je uchyceno spojk.lanko.Převodovky jsou stavěny,podle mě na stejný točivý moment,konstrukčně jsou shodné.Později změnili řazení zpátečky,už to nebylo přes lanko.A řadící mech.je tím pádem jiný.Ta na mém obr.je právě ta novější.To jsem se zas rozkecal.

[upravil dne 11/1/08 Jiři II.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
:myslim je to nejaky slozity :bojim, mam v haji prevodovku z mi16 a prehazuju motor (jeste to nemam) chci tam dat z GTI 1,6 co teda musim vymenit a nechat. Rozumim dobre ze muzu nechat (setrvak pritlacak z mi16_ a na to lupnu z gti-cka) a takze mam vymenit ty vydlice, zvladne to amater jako ja :nevim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm když jsem likvidoval 405 GR tak jsem tam měl pravě BE1(řazení zpátečky přes kroužek) a zdálo se mi že oproti mýmu Míčku(BE3) měla právě i jiný obal-teda alespon vizuálně,,,ale jinak by tam měla padnout jak prdel na hrnec...hlavně aby to byl benzín na benzín,,(převod.poměry,staly převod):mrk;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...