Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

námraza


Kekros

Recommended Posts

Zdravim , mam 1.8 16V old model a potřeboval bych, jestli by mi někdo nemohl poslat na e-mail ( kekros@centrum.cz ) fotky ze zhora na chladič - hlavně ten plech pod ním a spodek - spíše pravou stranu ? Zalítnul jsem do příkopu , auto držý celý, akorát mam zníčený přední podběh a pravá strana nárazníku se viklá. Nemůžu zavřít kapotu, protože mi kouká víčko chladiče moc nahoře, asi se mi ohnul plech dole:myslim, tak bych potřeboval jestli by nebyl někdo tak hodný a poslal foto jak tomá vypadat. Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to by šlo, díky , se kdyžtak kouknu na druhou mlhovku jak je taky uchycená, akorát budu potřebovat nějak přilepit plastový držáky, abych to měl za co přišroubovat, nevíte někdo čim by to šlo přilepit nebo tak něco ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám na takové opravy takový ten průmyslový fén (myslím že to mám od Fermu), k tomu pak existuje nástavec s vodítkem na takový plastový tyčky. Ty tyčky se dají sehnat s plastem ABS, PP, PE a dalších spoustu plastů. Lepím s tím všechny plasty a vždy to drží. Nejvíce práce mi vždy dá zjistit materiál původních dílů!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...