Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Video jak jede GTI


jakub106GTI

Recommended Posts

Tak jsem se prohrabal pc a našel jsem video který jsme natočili hned provní den co jsem si koupil toto auto-bez uprav jen výfuk měl v té době.Jen pro zajímavost spousta lidí v tom nikdy nejela a zajímá je jaký to asi je.Realita je ale uplně jiná.No aspoň něco:super

http://www.stream.cz/video/27578-ukazka-kamaradum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mino

no s naraznikem se to jeste nehlo.Ale po nedeli se to snad svari.No upravy zatim ne,neni na to penez:bojimAle nejprve musim vsechny drobnosti vychytat a pak se muzu upravovat:)

No tak to držim palce......Snad se to podaří.Já už na to něměl nervy tak jsem si udělal havarijní tak mám trošku klid kdyby se něco takového stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mino

Diky:)nj,kdyby sem do neceho tukal kazdy mesic tak si ho taky udelam,ale ja uz si davam dvakrat vetsi pozor nez prad tim:)

A co ty,harbal si jejak do motoru???Mas tam neco lepsiho???

No joo moc jsem do toho hrábl..Svody,katr pryč pak sání šlo jiný a ted jsem tam dal svíčky ty Deniso..Ještě mě čeká v březnu ostrá vačka.No a pak se to musí dobře seštelovat.Ještě přemýšlím o jiných silentblocích (Powerflex) a tak co mě napadne...Ten koníček sežere strašný prachy:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mino

To sou vsechno dalky...Ale jesti bude auto ok tak by sem se i do toho kolina vydal.Jen ze o zadnem koline nc nevim,co se tam bude dit?A kdy?

No řešilo se to tady na foru kloudiss říkal že by něco mohlo být u Kolína na letišti, ale pak jsem už nějak neměl přehled jestli se něco domluvilo nebo ne.....Ty jo ty jsi fakt ze strašný dálky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...