Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chat v úterý ?


aulo

Recommended Posts

  • O 3 roky později...
Původně zaslal: Jirkap

Jooo to by to muselo chodit ;) já se přihlásím, ale bohužel pak už nic :)) je to asi SGS-kou ;)

Škoda, že když se někdo přihlásí na chat není vidět na diskuzi. To bych se potom nahlásil. Přece jen diskuze může počkat, že? Možná by to byla otázka pro Ondru, jestli by to nešlo nějak zařídit, aby na stránkách diskuze šlo signalizovat, že je někdo na chatu. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Jirkap

Jooo to by to muselo chodit ;) já se přihlásím, ale bohužel pak už nic :)) je to asi SGS-kou ;)

Škoda, že když se někdo přihlásí na chat není vidět na diskuzi. To bych se potom nahlásil. Přece jen diskuze může počkat, že? Možná by to byla otázka pro Ondru, jestli by to nešlo nějak zařídit, aby na stránkách diskuze šlo signalizovat, že je někdo na chatu. :myslim

Dobrej nápad. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pinďa

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Jirkap

Jooo to by to muselo chodit ;) já se přihlásím, ale bohužel pak už nic :)) je to asi SGS-kou ;)

Škoda, že když se někdo přihlásí na chat není vidět na diskuzi. To bych se potom nahlásil. Přece jen diskuze může počkat, že? Možná by to byla otázka pro Ondru, jestli by to nešlo nějak zařídit, aby na stránkách diskuze šlo signalizovat, že je někdo na chatu. :myslim

Dobrej nápad. :myslim

To jo:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Tradice to bejvala,že se po sedmí začalo scházet hodně lidí,ani nevím přoč se to tak ukončilo:myslim občas se tam pár lidí taky sejde,ale už to neví v tak hojným počtu

protoze Johna uz chat prestal bavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Masinka

Původně zaslal: Crack

Tradice to bejvala,že se po sedmí začalo scházet hodně lidí,ani nevím přoč se to tak ukončilo:myslim občas se tam pár lidí taky sejde,ale už to neví v tak hojným počtu

protoze Johna uz chat prestal bavit.

aha,tak to já nevím,někdy se tam taky oběví,ale nechodil tam pouze John i když to byl jeden z nejčastějších hostů;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Původně zaslal: Crack

Tradice to bejvala,že se po sedmí začalo scházet hodně lidí,ani nevím přoč se to tak ukončilo:myslim občas se tam pár lidí taky sejde,ale už to neví v tak hojným počtu

Mohlo by se to obnovit :myslim

no já tak kolikrát příjdu a na pgclubu je dost lidí online,ale většinou nikdo nepříjde,tak bud odejdu a nebo se náhodou někdo na chvíli oběví
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Autoškolič Dodo

Původně zaslal: Jirkap

Jooo to by to muselo chodit ;) já se přihlásím, ale bohužel pak už nic :)) je to asi SGS-kou ;)

Škoda, že když se někdo přihlásí na chat není vidět na diskuzi. To bych se potom nahlásil. Přece jen diskuze může počkat, že? Možná by to byla otázka pro Ondru, jestli by to nešlo nějak zařídit, aby na stránkách diskuze šlo signalizovat, že je někdo na chatu. :myslim

No myslím (vypálím to z fleku), že problém by to být neměl... technicky....

život je ale skutečně otázkou priorit :D

uvidíme, mrknu na to ale neslibuju kdy... Už je i nová verze fora, tak uvidíme, třeba to udělám při jednom.

Fakt nic neslibuju.

[upravil dne 27/11/05 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...