Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naviják předního pásu


Ticcino

Recommended Posts

Ahojda, tak mi trochu zlobí naviják předního pásu řidiče. Normálně jde vytáhnout 1 Délku (asi 1,2 metru, nevím, neměřil jsem to, právě proto jsem použil jako míru pro maximální vytažení "Délka")

Když povolím, začne se pás navíjet. Navíjí se standardně asi do 8/10 Délky, pak se mu jakoby nechce, ale od 9/10 délky až do zavinutí zase jede v pohodě. Funkce (zarážení při trhnutí) samozřejmě funguje. Problém je jen to zpětné navíjení, při odpoutání se.

Nemáte někdo podobnou zkušenost a řešení? (kromě výměny navijáku)

Jak jsem se dočetl, tak na naviják je připojen i předpínač pásů (pokud jsem to správně pochopi) tak se mi to nechce moc rozdělávat. Nanejvýš někam kápnout trochu oleje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna slovem "normální" bych to neoznačil, ale zřejmě je to běžné. Kupříkladu u svého 15 let starého Fiatu mi takto zlobil pás, jen když byl delší dobu vytažený (cca půl roku byl vytažený kvůli dětské sedačce) nicméně po pár hodinách zas fungoval jak měl. A pás u řidiče nezlobil nikdy. Na druhou stranu mnohem hůř na tom byl pás řidiče u služebního Passatu a ten je starej asi tři roky. Nicméně tam už je to v pořádku, jen nevím kdo a co s tím dělal. Ale v servisu to bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm.. noo mne to robila 405 a viem že to vie liezt riande na nervy ale tak to mohlo byt aj tym že mala už neaky ten ročik presnejšie 16r ale ty maš novú káru tak by to nemao robit a spravat sa že je to normalne hm.. možno sa ti dostal prach alebo niečo do naviaku cverna alebo možno len to tam robi šarapatu mne navija zatial teda dobre akurat prikonci sa trošičku spomali ale dotiahne celkom pekne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

hm.. noo mne to robila 405 a viem že to vie liezt riande na nervy ale tak to mohlo byt aj tym že mala už neaky ten ročik presnejšie 16r ale ty maš novú káru tak by to nemao robit a spravat sa že je to normalne hm.. možno sa ti dostal prach alebo niečo do naviaku cverna alebo možno len to tam robi šarapatu mne navija zatial teda dobre akurat prikonci sa trošičku spomali ale dotiahne celkom pekne...

Navija Ti to presne tak ako to navijat ma:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...