Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sportovní podvozky


Capy

Recommended Posts

No, já měl na svym XSičku sníženej podvozek od Eibachu (komplet tlumiče s pérama), bylo to sníženo o 40 mm a jezdilo se s tim fakt skvěle. V zatáčkách to drželo fakt dobře i v hodně vysokých rychlostech. Nebylo to tvrdý, takže jsem se nevztekal, když jsem náhodou přehlédl nějakou tu díru a projel ji a rozhodně když jsem si sednul vepředu na kapotu, tak se to hejbalo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

no on se to lehce hejbe,ale na gumách:)

takže komplet sníženej o 40mm by měl být v pohodě a ještě když tam budou štelovací tlumiče

tak až ušetřím půjdu do koniho a pak bude V-max na prodej

Ted sem taky resil stranku podvozku a sehnal sem si tlumice KYB AGX ktere jsou taky tuhostne stavitelne.

Pruziny jeste zatim nemam ty prijdou po zime.

Nevim jak na je to na P 306, ale na P106 se tlumice KONI nedaji nastavit aniz by se to rozebralo.

Kdyby ses rozhodl pro KONI tak tady je lepsi cena.

http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=78&

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Capy

no on se to lehce hejbe,ale na gumách:)

takže komplet sníženej o 40mm by měl být v pohodě a ještě když tam budou štelovací tlumiče

tak až ušetřím půjdu do koniho a pak bude V-max na prodej

Ted sem taky resil stranku podvozku a sehnal sem si tlumice KYB AGX ktere jsou taky tuhostne stavitelne.

Pruziny jeste zatim nemam ty prijdou po zime.

Nevim jak na je to na P 306, ale na P106 se tlumice KONI nedaji nastavit aniz by se to rozebralo.

Kdyby ses rozhodl pro KONI tak tady je lepsi cena.

http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?kat=78&

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky Bedo, auto me stalo cca 280 tisic (holt za motor se plati) a nejak nezbyvaji penizky. Ted budu s falkem delat filtr a svicky. Pak jem chtel koupit jen pruziny dopredu jako ma cakom a na seriovky tlumice (asi to je opravdu blbost) ale na vic penizky nemam, preci jen, ty kola nebyly zadara a nejak to dochazi. Ceka me jeste mozna duplex, ale to taky nevim, nechci snizit vykon motoru. Mozna pisu jako idiot ale opravdu jsem netechnickej typ a moc se v tom nevyznam, beeeeeee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

diky Bedo, auto me stalo cca 280 tisic (holt za motor se plati) a nejak nezbyvaji penizky. Ted budu s falkem delat filtr a svicky. Pak jem chtel koupit jen pruziny dopredu jako ma cakom a na seriovky tlumice (asi to je opravdu blbost) ale na vic penizky nemam, preci jen, ty kola nebyly zadara a nejak to dochazi. Ceka me jeste mozna duplex, ale to taky nevim, nechci snizit vykon motoru. Mozna pisu jako idiot ale opravdu jsem netechnickej typ a moc se v tom nevyznam, beeeeeee

a přiští tyden dělame minichip motoru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, je to docela natvrdo takhle pres web, ale kolik by sis predstavoval? Skoda ze to myslis asi z legrace. Pokud vazne, Radsi uz na jiri.prchal@pbw.cz :-) ale prectu to az v pondeli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koni je taky stavitelnej bez rozebrání tlumičů na přední nápravě (ty žlutý tlumiče) vzadu nevim ale vepředu je kolečko pootočíš a jedeš;)

čakom: většina sport. podvozků mají atest do snížení 75mm. níže už nelze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...