Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sportovní podvozky


Capy

Recommended Posts

jaký by jste doporučily podvozek na 306 cabrio aby bylo auto níž a nebylo tak tvrdé.máte někdo zkušenosti se sportovními podvozky?

ptám se proto že když jsem koupil auto bylo hrozně vysoké.proto jsem zakoupil podvozek od V-maxu výškově stavitelný.auto sedí jako přibité jen ta jízka v kladenském okrese je na tomhle podvozku hrůza:(

2346_1.jpg

proto pokukuji po jiném a tehle bych vyměnil a prodal.

napadla mě varianta koni snížená o 40mm s nastav. tuhostí stejně jsem to dolu o víc jak 50-60 nepustil.

k tomu bych nechal přesadit torzku tak o 2-3cm

http://peugeot.autodoplnky.cz/peugeot-306/koni-sportovni-podvozek-s-nast-tuhosti-peugeot-306-s3165090

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si ho nastav na minimum,to znamená,že dáš ty dva kroužky až dolu,tím by se to mělo změkčit.Ať dáš jakýkoliv sportovní podvozek,tak bude tvrdší,od toho je to sportovní podvozek.Jestli chceš měkčí,tak dej originál.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měkčí to nebude tím to akorát pošlu auto úplně na zem ale tyhle podvozky jsou ve všech polohách výšky stejně tvrdé.

chtěl bych nákej kompromis mezi sérií a touhle tvrdinou.

podvozky s takovýmto snížením jsou tvrdší než se snížením třeba o 40mm.

třeba ta koni o 40mm se stavitelnou tuhostí ale nevim jak tvrdá je když se nejvíc na měkko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je mi jasný že sportovní tlumič měkký nebude.

Ale už jsem si ho skoro rok užil a taknák mi to už stačí.

Kladno už znám skoro nazpaměť abych si nepřekous jazyk:).zadek je dobrej ale ten předek. oni to spíš dělají ty pružiny. auto se skoro nehne ani když si sednu na předek.

co tady lidi psali tak se sportovními pružinami se to tak nezhorší.a tohle jsou vlastně pružiny s nastav. tlumičema.

mě se to tak půl roku líbilo jak to pěkně sedí atd, ale už mi to začíná někdy lézt na nervy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to právě taky nechci sériové tlumiče a sport pružiny. tlumiče to zaprvé nevydrží a jsou dlouhé takže pak jezdí po doraze a je to na.......:bojim.to spíš tahle sada když si chci zajezdit tak přitvrdim jinak bych to nechal měkčí.a tlumiče jsou adekvátně dlouhé k pružině.

mě spíš zajímají vaše názory na tehle koni případně zkušenosti nebo jestli nevíte o něčem jiném podobném

cena neni nejlevnější ale když bych dobře prodal v-maxe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem chtel davat sportovni pruziny na seriovy tlumice jen vepredu, aby to nebyla koza a ted slysim, ze je to pekna picovina, v tu chvili zadam o radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

to je prave ta nejvetsi blbost davat nizsi pruziny na seriovy tlumice.. ty tlumice nejsou na to staveny!!

A jak mi vysvetlis, ze se delaji snizene pruziny na seriove tlumice a to mam na mysli renomovane firmy.... Taky by me zajimalo, na co nejsou ty tlumice stavene? Pokud je pruzina delana na seriove tlumice, tak je i o neco malo tuzsi, aby tlumic nechodil nadoraz. A i pokud by nebyla, a nebudes jezdi jako prase, tak na ten doraz ten tlumic pujde malokdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sice udávají že se nechají použít origo tlumiče.ale pak je to jako když jedeš s naloženým autem při propružení deš nadoraz.třeba při snížení o 40mm ti bude chybět 20mm oproti sníženým tlumičům.

příklad z praxe: krátké pružiny na 306 cabrio u kamaráda:malé nerovnosti v pořádku velké šli nadoraz až mu z toho praskalo čelní sklo:bojim

a když říkáš že jsou tvrdší ty pružiny tak ti to dřív oddělá tlumiče, protože ty pružiny mají silněší kmity než origo a tlumič to časem vzdá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...