Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoland sluštice hrůza!!!!!!


west

Recommended Posts

Původně zaslal: Burisek

No předpokládal jsem že to je součást,šíbr jsem měl na prvním autě Renault 19 a tam bylo z výroby,ještě jsem se ho ptal jestli tomu nic nechybí a prej ne,ještě jsem mu říkal že to chci na auto,byl jsem tam s ním,tak to mohl říct rovnou,jenže to by nic neprodal,že !!

Navíc byl nepříjemnej , taakže zase jsem o něco chytřejší a chudší :roker

,

Bohužel v tomto si myslím že se ty střechy liší, když to z výroby nemá šíbr, má to většinou výztuhu, a když to má mít šíbr, má tam úchyty na spodní rám šíbru...

No pro příště hledej radu zde... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na některých vrakáčích sjou pěkní vykukové,tím spíš,když vidí že daný díl akutně potřebuješ.Kolega chtěl plynové vzpěry na 5 dveře na feldu a chtěli po něm o sto méně než v mototechně za funglovky.Na naftovou ibizu za poloosu po mně chtěli totéž co jsem dal za originální díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové na to je jedna rada pouze. Setkávám se s tím denně v práci když budu chtít něco z vrakáče obejdu prodejce druhovýrobových dílů zjistím situaci a pak nabit informacemi jdu na vrakač. Ty telata tam většinou nemaj ani net aby se podívali třebas na blbé kelly a pak vyřkli ortel. Pálí ceny od boku a pak to tak dopada;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Aneb, proč něco takového hledat, že ? :roll

- když budu línej, tak většinou vždycky prodělám.

no línej nejsem:oobvolal jsem dost vrakáčů i servisů. Já sem psal o slušticích a to jenom proto že sem musel jet pracově okolo! Jak sem psal nakonec jsem ho sehnal za 200kč ale to sem psal. Jinak v praze butovicích by mi ho daly za kilčo ale bohužel se zrovna stěhujou do slanýho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

POZOR PŘI JEDNÁNÍ S TÍMTO VRAKOVIŠTĚM .

prodávala jsem auto a projevil zájem majitel vrakoviště o koupi. Jinde mi však nabídli až 4X větší cenu !! Prodala jsem auto jinam a od té doby mi majitel vyhrožuje, každý den píše maily, dokonce zašel tak daleko že napsal mému zaměstnavateli vymyšlené stížnosti s tím, aby mě vyhodili !!! POZOR!!! NEČESTNÉ JEDNÁNÍ ! MAJITEL JE FAKT VELKÁ SVINĚ, MOŽNÁ STÍM PŮJDU K SOUDU !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, přemýšlím že policii kontaktuju. No, psala jsem pár věcí z pracovního mailu, protože jsem nestíhala řeši to večer. On toho využil a podal stížnost mému nadřízenému že si vyřizji soukromé záležitosti během pracovní doby. Následně jsem ho upozornila, že se ho tyhle věci netýkají a že ho za to mohu dát k soudu, ale že to budu brát jako nedorozumnění. Začal stupňovat nátlak, opět napsal mojí vedoucí, že mu vyhrožuju, že poškuzuju jméno firmy a že by mě měli vyhodit. Dennodeně mi chodí maily a chce po mě peníze, i když na to nemá nárok.

chtěla jsem varovat ostatní, aby si na toho majitele dali pozor. Je to pan Martin Martinec. Je uveden jako majitel vrakoviště. Takže pozor, :blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co bylo napsáno viz. výše je naprostá pravda! Když mi tenkrát vykradnuli peugeota sháněl jsem díly po všech čertech, ono se z bouchnutým oknem i když teda zadním dost dobře jezdit nedá. Bazarník ve Slušticích za něj chtěl DVA TISÍCE! Nakonec jsem ho ještě ten den sehnal od pána z Benešova za třetinu.

Jinak, pokud by si nedal pan Martinec říct a neustále Vás vydíral, mám z dřívějška kontakty na místní ukrajinské mafiány...sice to nebude zdarma, ale oni už mu to vysvětlí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...