Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradíte?406 combi,nebo 307 combi?


kema

Recommended Posts

Já pokud bych mohl něco říct,tak jdi do 406 !! Mě znánej ze servisu přímo u Peugeeota říkal,že jsou sice dezignem líbivjejší jak 406 ?? nevím,nevím,ale těch poruch co tam mají hrůza a děs,co auto to jinej pc těžko se hledají chyby,každou chvíli to píše něco jiného i když je to stejná vada u několika stejných aut - typ,motorizace,výkon v kw a objemu válců a pokaždé něco jiného !! prej hrůza,je hezké ale.....

Jak tu někdo zmínil Citroen C5 v kombíku !! To je parník,slušné svezení , pohodlné a robusní auto solidní spotřeba na těžký vůz,ale ano je to kus od kusu,ale dovoz z Německa nebo Rakouska - to už je jiné kafe !!

Osobně bych šel do 406tky..... určo neprohloupíš a je větší než 307 aspoň teda myslím :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen si dobre koupi rozmysli koupi 406 po roce 02 to je vlastne 307 ve 406kovim pouzdre

a chces li si usetrit alespon trochu starosti a penez, tak urcite auto bez ESP.

u 307 i 406 02 a vejs odchazi MUX (system pacek pod volantem) a ten s ESP stoji cca 14tisic:o

[upravil dne 12/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky schanel kombi 406 nebo OI v lete 06, a rozhodla cena. OI byla v bazarech predrazena a v te vybave co 406 o 60-80 drazsi,proti tomu co mam ja o 100. 307 jsem nechtel protoze je to mensi auto(trida),ale stejne tezkej motor jak 406. A za stejny peniz byly k mani jen prvni 307-nevychytany mouchy a 406 je vyssi trida a posledni klasickej kombi od Lefa. Pokud nejezdis nakratko po meste tak klidne vem 2,2HDI, vic to nezere.

OI pokud dobre koupis tak je to drzak(ty 66 jsou nesmrtelny),ale nebrat PD.Me na ni laka jen 4x4.:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

ja taky schanel kombi 406 nebo OI v lete 06, a rozhodla cena. OI byla v bazarech predrazena a v te vybave co 406 o 60-80 drazsi,proti tomu co mam ja o 100. 307 jsem nechtel protoze je to mensi auto(trida),ale stejne tezkej motor jak 406. A za stejny peniz byly k mani jen prvni 307-nevychytany mouchy a 406 je vyssi trida a posledni klasickej kombi od Lefa. Pokud nejezdis nakratko po meste tak klidne vem 2,2HDI, vic to nezere.

OI pokud dobre koupis tak je to drzak(ty 66 jsou nesmrtelny),ale nebrat PD.Me na ni laka jen 4x4.:aut

jj bohuzel ceny OI jsou strasne nahore jinak bych urco, a to stoprocentni, nemel to co mam;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby som si mal znova vybrat, tak urcite znova 406-ku. To pohodlie sa neda porovnavat. Na poslednych rocnikoch su vychytane vsetky muchy a su tu pani Peugeoty. 307-ky mi pripadaju ze to nie je ani ryba ani rak. Zalezi fakt od vkusu. Je pravda, ze mam problemy trocha pri parkovani, ale miesto sa vzdy najde. Zalezi aj od toho, kde to budes vyuzivat, ak iba v meste, tak radsej 307, ak na dlhe vzdialenosti, tak 406, pretoze jeho domovom je dialnica. 307-ka je viac univerzalnejsia.

[Edited on 14.1.08 by Yantschi]

[Edited on 14.1.08 by Yantschi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Keby som si mal znova vybrat, tak urcite znova 406-ku. To pohodlie sa neda porovnavat. Na poslednych rocnikoch su vychytane vsetky muchy a su tu pani Peugeoty. 307-ky mi pripadaju ze to nie je ani ryba ani rak. Zalezi fakt od vkusu. Je pravda, ze mam problemy trocha pri parkovani, ale miesto sa vzdy najde. Zalezi aj od toho, kde to budes vyuzivat, ak iba v meste, tak radsej 307, ak na dlhe vzdialenosti, tak 406, pretoze jeho domovom je dialnica. 307-ka je viac univerzalnejsia.

[Edited on 14.1.08 by Yantschi]

[Edited on 14.1.08 by Yantschi]

tak co se tyce cestovani na dalku, tak s tebou musim nesouhlasit, takovou bolest v zadech jako mam ve 406 (a to restyle je jiz tvrdsi) to sem este v zivote z zadnyho auta nemel:( nepritomnost nastaveni bederni opery tomu vsemu jeste dava korunu:grr

a co je tak strasne vychytanyho na poslednich rocnicich, kdyz tam narvali multipex se kterym sou jen a jen problemy:o

[upravil dne 14/1/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já naopak nesouhlasím...406 je pohodlná....

Akorát jsem se vrátil z cesty napříč Německem a vše ok!

Šeef z Oktávou byl neskutečně domordovaný. Naše parta přijela v pohodě...

Jinak pokud si vybrat z 406 nebo 307, tak já bych volil 406.

+ Větší rozvor, větší kufr, větší prostor pro řidiče, již odladěné mouhy u novějších ročníků 406 tých...

Kolega má novou 307, resp. dnes už starou :-) a měnil už spoustu dílů, nehledě na ty mouchy... Pokud máš však penízky, novější, již odladěná 307 by asi alternativa byla:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kema

Tak jsem čekal,že aspoň někdo napíše ať jdu do 307,ale jaksi nikdo:nevim.Tak ještě uvidím no,snad ještě přibudou nějaké dobré komentáře,které mi pomohou se rozhodnout.

Kup 307 BREAK!!

Bude nás více.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že já jsem sem vůbec na toto fórum lezl,vy mě tu 307 asi "vymlátíte" z hlavy;):D.

Možná že bych stejnej dotaz měl hodit do sekce Peugot 307,tam by se snad našel někdo,kdo by mi tento "kočárek" vřele doporučil:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kema

Že já jsem sem vůbec na toto fórum lezl,vy mě tu 307 asi "vymlátíte" z hlavy;):D.

Možná že bych stejnej dotaz měl hodit do sekce Peugot 307,tam by se snad našel někdo,kdo by mi tento "kočárek" vřele doporučil:roll

no pokud mas dost penez tak si urcite kup 307, uz proto ze konstrukcne je to auto o 10 let mladsi, tohle ti ani restyl 406 nezajisti.

co se rozmeru tyce, tak ty rozdily nejsou nijak markantni. co je treba pro me -u 307 je lozna plocha kufru, ktera je mensi, ikdyz objem kufru je vetsi. dalsi minus spis takove esteticko funkcni jevykroj na deklu nadrze pro ruco otvirani (nema otvirani z mista ridice)

Pro me velky + 307 jsou tvrdy sedacky s dobrym vedenim, super velke zadni dvere atd, ale mluvim o kombajnech. jinak by to bylo na velkej clanek, nebot sem pred cca 1/4 rokem resil jiny auto, tak sem hodne koukal, meril atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...