Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradíte?406 combi,nebo 307 combi?


kema

Recommended Posts

Ne o peníze jde v první řadě, protože v určité cenové releci bych volil 307 a jindy zase 406. Obecně je 406 servisovatelnější, levnější ND, pohodlnější. Neduhy HDI trpí oba modely, je docela složité vybrat správný systém vstřikování. 307 je bezpečnější, asi líbivější, z elektrických věcí je rozhodně náchylnější k poruše.

Žádný závěr nečekej, rozhodoval bych se až podle konkrétních vozů.

[upravil dne 10/1/2008 Rebik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Rebik

Máš pravdu,307 se vzhledově s 406 nedá srovnávat,a zatím se k ní příkláním více,ale vzhled není bohužel všechno,podle čeho si kupovat auto.Chci do toho vrazit cca do 200 tis.,ale nejsem si jistej jestli za tyto peníze koupím 307,se kterou bych byl spokojen.406 za ty peníze by byla asi na velmi dobré úrovni,ale 307?Nevím...

Slyšel jsem názor,že 307 je ze všech modelů asi ten nejporuchovější,tak nevím co si o tom myslet.

[upravil dne 10.1.2008 kema]

[upravil dne 10.1.2008 kema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kema

To Rebik

Máš pravdu,307 se vzhledově s 406 nedá srovnávat,a zatím se k ní příkláním více,ale vzhled není bohužel všechno,podle čeho si kupovat auto.Chci do toho vrazit cca do 200 tis.,ale nejsem si jistej jestli za tyto peníze koupím 307,se kterou bych byl spokojen.406 za ty peníze by byla asi na velmi dobré úrovni,ale 307?Nevím...

Slyšel jsem názor,že 307 je ze všech modelů asi ten nejporuchovější,tak nevím co si o tom myslet.

Za 200 t. si opravdu kup krasnou 406, nevim jake jsou ceny 307 ale za ty penize pokud bude nebude nic moc. A k ty poruchovosti po procitani fora musim s "tvym" nazorem souhlasit...

[upravil dne 10.1.2008 kema]

[upravil dne 10.1.2008 kema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C5?? Ja se bavil se servisakem z Citronu, kam jsem driv jezdil a rikal ze zlata 406... na C5 je pry hodne much... Ale to je spis kus od kusu. Samozrejme ze jinak bude vypadat auto, kdyz ho koupis nove a budes se o nej starat a jinak kdyz koupis nejakou ojetinu.

Ja bych byl pro 406, je pohodlnejsi. Hlavne sedacky mi v 307 prijdou nejaky divny, i kdyz porad 100x lepsi nez vochcavka!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kema

To Trundík

A lituješ,nebo jsi spokojen?Osobně tíhnu více k 307,protože je to fakt nádherný auto,ale 406 by byla možná rozumnější volba.

Nelituju. I když jsem velmi rád, že mám SW a ne "obyč" kombík a to nejen k té prosklenné střeše, která se moc líbí dětem, tak hlavně kvůli variabilitě zadních sedaček, zejména možnost sklopení jedné sedačky, aniž bych musel demontovat ani jednu ze dvou dětských sedaček, které v autě trvale vozím.

Proč nakonec byla 307 - to byla náhodná koupě. Měl jsem vyhlídnutou jednu krásnou 406, ale byla už pryč. Pak jsem byl pár dní bez auta a auto bylo potřeba - proto jsem kývl na nabídku té 307. Ale rozhodně nelituju.

Co se týče vzhledu, tak pro mě to bylo srovnatelné, co se týče místa, tak jsem se obával velikosti kufru u 307, přesněji řečeno ložné plochy (abych tam dal rozložený kočárek), ale vejde se. Co se týče závad apod, tak bych řekl, že to je asi nastejno. Zatím jsem neměl vážnější poruchu (a doufám, že ani mít nebudu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...