Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál a moturek ostřikovačů 206


Bukaso206C

Recommended Posts

Zdravím mam dva dotazy :) První je ohledně centrálu.. Z ničeho nic přestal fungovat a tak mě napadlo zda to není pojistkou,ale bohužel nevím pod kterou by to mělo být :( Jedna skřín je u baterky a druhá pod volantem... další věc je nefugující ostřikovače.. moturek nevrčí takže se asi odporoučel. Kde by se dal sehnat nový a co vše se musí sundat kuli demontaži? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se jedná o motortek ideální je vrakáč novej bude asi kapánek drahej případně autokelly a podobné prodejce. Jinak nejlepší je sundat celej přední narazník pak je k motorku ideální přístup ;) Pojistky hledej zde http://documentation.peugeot.com/default.aspx?country=CZ&language=cs&model=206

[upravil dne 9.1.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bukaso206C: Kromě pojistek klasicky pod volantem jsou ještě pojistky v motorovym prostoru, zkusil bych je projít. Ale máš už mux verzi, tam netuším co je pod kterou pojistkou :( Ale nic jiného než pojistka mě nenapadá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Schreek

Bukaso206C: Kromě pojistek klasicky pod volantem jsou ještě pojistky v motorovym prostoru, zkusil bych je projít. Ale máš už mux verzi, tam netuším co je pod kterou pojistkou :( Ale nic jiného než pojistka mě nenapadá...

Vím vím je tam krabička vedle baterky,ale tam jsou všecky OK pravě :(

No napadla mě ještě nějaka hlavni jednotka toho centrálu , protože když jsem ze dveří vyndal ovladani kliky a ten servomoturek tak funguje když do něj pustim samostatně 12V :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak abych napsal jak to dopadlo.. Odešel přepínač pod volantem který ovládá stěrače..

K centrálu : odešel zadní moturek ktery jen zavírá nýbrž neodemyká a ten vypálil oba zámky ve dveřích - celkově mě oprava vyšla na 9tis ... :grr

A aby toho nebylo málo tak to v pondělí přestalo topit - vadný servomotorek klapky teplo-zima :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu centrálu. Na tvojom mieste by som skontroloval na predných motorčekoch centrálu i to či správne prepínajú. Na predných by mali byť dva káble na motorček a tri na prepínač. Keď je odomknutý je spojené 1-2 a pri zamknutom 2-3. Možno by bolo vhodné presvietiť káble od motorčeka z dverí do stlpika. Občas sa stáva že sa zlomí kábel v prechodke medzi stlpikom a dverami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...