Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Tažné oko


tomino

Recommended Posts

Původně zaslal: tomino

Neměl by někdo z 406-kařů navíc tažný oko (šroubovací). Případně radu jaká je reálná (znamená normální) cenovka. Díkec.

Pro Admina: pokud to patří do bazaru prosím o přesunutí.

v origo peu cca 500 ,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

A nebo si jej udělat

No mě to tažný "oko" u mý 306 upadlo při odtahu do servisu - kterou jsem nezavinil /musel jsem použit odtahovku/ - když jsem se později na to díval - byla to naprosto amaterská svářečská práce snad mechanika bývalého majitele / učebnicovej lepeňák/.

Ten obrázek není špatnej, u mě by to ale nešlo použít - moje nový oko je uděláno ze 14ky kulatiny a vyčnívá před nárazník a proto jsem tam musel navařit i dvě vzpěry za stejnýno materiálu - kvůli pevnosti na ohyb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomino

Neměl by někdo z 406-kařů navíc tažný oko (šroubovací). Případně radu jaká je reálná (znamená normální) cenovka. Díkec.

Pro Admina: pokud to patří do bazaru prosím o přesunutí.

skus u Machyla, aj tak sa mu tam budu len povalovat po regaloch:

+421 0907 074 888

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Burisek

jestli ho chceš,tak je tvoje já tam mám tažný a v kastli šroubení na oko strhaný ( ne mojí vinou ) to už bylo,tak pokud máš o něj zájem,tak mi napiš....

to máš i vepředu stržený??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Burisek

jestli ho chceš,tak je tvoje já tam mám tažný a v kastli šroubení na oko strhaný ( ne mojí vinou ) to už bylo,tak pokud máš o něj zájem,tak mi napiš....

to máš i vepředu stržený??

jj :grr bohužel , ten trouba co jsem to od něj koupil to někde táhl a strhnul to jak ve předu tak vzadu !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

mám orginál tak mi je to jedno,ale jen pro pobavení viděl jsem orginál oko které ulítlo a počkodilo přední okno.Takže ani orginálu nemůžeš věřit.Jen jsem dodal obr jak by šlo udělat.Pokud vezmu jak někteří auto táhnou na tažném taky to není pro to dělaný :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

mám orginál tak mi je to jedno,ale jen pro pobavení viděl jsem orginál oko které ulítlo a počkodilo přední okno.Takže ani orginálu nemůžeš věřit.Jen jsem dodal obr jak by šlo udělat.Pokud vezmu jak někteří auto táhnou na tažném taky to není pro to dělaný :super

jasne ulitnout muze kazdy, ale to vyfoceny obzvlaste:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor: originál oko má takové osazení.

Já osobně jsem si zničil závit v přední trubce, protože jsem se ho pokoušel udělat samodomo. Vyřešil jsem pak koupí origo a protáhnutím závitu :-)

Ona závitová tyč je poměrně měká, takže se ráda ohýbá. Když jí zakalíš, tak ti zase ulítne no :D

Prostě nejsem kovář no:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...