Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

trubky zad. brzd a hadice


chotemicak

Recommended Posts

Ahoj všichni jelikož mě čeká výměna zad nápr. tak se chci zeptat co asi tak stojí brzdový trubky dozadu a hadice ? :myslim Hledám už asi hodinu v online katalogách a tady jsem to zkoušel taky ale zjistil jsem jen že dozadu asi pasujou hadice z fáčka. O cenách nic. Mám 1.8D 3dveř. rv 88. Poraďte pleas :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadice z fáčka tam jdou (ale asi ne na každej model), chce to před koupí omrknout.

odkaz na ty z fáčka:Klikni

Trubky jsem si nechal dělat a stály tenkrát (před 3 lety)1200Kč na celý auto. Dělá to tady u nás jeden chlápek v pneuservisu.:D;) Chce se to poptat.

[upravil dne 8/1/08 Vopičí]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus to třeba den předtím než to budeš dělat pošlíchat uvolňovačem šroubů docela mi to pomohlo, na odvzdušňováky mi kámoš poradil fintu nahřát to kolem horkovzduškou a poklepat a je to paráda žádnej sem ještě nezatrhl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jerry2

zkus to třeba den předtím než to budeš dělat pošlíchat uvolňovačem šroubů docela mi to pomohlo, na odvzdušňováky mi kámoš poradil fintu nahřát to kolem horkovzduškou a poklepat a je to paráda žádnej sem ještě nezatrhl

Jo jo, na ty odvzdušňováky bacha. Já na to šel jednou hrrr a jeden jsem přerval (zrovna přední kolo) a jelikož jsem to nechtěl nechávat převrtávát na větší (co je na škodovce...prej to v pohodě jde, ale já to neumím), tak jsem musel sehnat novou(jetou:D) čelist. Takže promazat namazat a klidně to den nechat a pak na to jít;):papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...