Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám Panasonic Lumix dmc-fz30: pouze průzkum - EDIT 5.7.08 -je tu z toho sranda dražba:)


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Jo, to jsem četl (že FZ30 má lepší fotky než FZ50) a dokonce jsem to zde na diskusi již napsal. Já to ale nedokážu porovnat. Neměl jsem v ruce ani jedno ani druhý. Jediný co můžu podle testů a ukázkových fotek z jednoho serveru porovnat je můj Olymp C740. Docela pěkný recenze mají na www.fotoaparat.cz. Moc se mi líbí porovnání šumů při různých citlivostech a VELMI mě zarazilo, že i relativně kvalitní zrcadlovky jsou od ISO 400 zašuměný jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Jo, to jsem četl (že FZ30 má lepší fotky než FZ50) a dokonce jsem to zde na diskusi již napsal. Já to ale nedokážu porovnat. Neměl jsem v ruce ani jedno ani druhý. Jediný co můžu podle testů a ukázkových fotek z jednoho serveru porovnat je můj Olymp C740. Docela pěkný recenze mají na www.fotoaparat.cz. Moc se mi líbí porovnání šumů při různých citlivostech a VELMI mě zarazilo, že i relativně kvalitní zrcadlovky jsou od ISO 400 zašuměný jako prase.

Na recenze je to dobrý tady - http://www.dpreview.com/ , ale stejně nemužeš nikdy vědět jestli si tu recenzi někdo nezaplatil aby to v porovnání nevyšlo lépe než konkurence:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

UPs. JE NA PRODEJ. Panasonic DMC FZ 30 Kompletní balení, original krabice, + SD karta 1GB Ultra II, + Brašna Samsonite + Zoner Photo studio 7

Cena je na dohodě, začneme na 8000,-

Stav je vynikající, nikde ani škrabaneček, barva stříbrná

[upravil dne 4/7/08 Radek Hurvajz]

[upravil dne 5/7/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

KLEP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prodáno Pe.Trovi za 9500,- Kč - finance si spolu hezky srovnejte

No Předseda to odklepnul a Tajemník to zacvakne, to nam to pěkně funguje, tak Peťo, kam to mam poslat, dej adresu

[upravil dne 4/7/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

KLEP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prodáno Pe.Trovi za 9500,- Kč - finance si spolu hezky srovnejte

No Předseda to odklepnul a Tajemník to zacvakne, to nam to pěkně funguje, tak Peťo, kam to mam poslat, dej adresu

[upravil dne 4/7/08 Radek Hurvajz]

Helča Svobodová

Čechova 5/224

Praha 7 – Bubeneč

170 00

prosim na dobirku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Medvěd

KLEP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prodáno Pe.Trovi za 9500,- Kč - finance si spolu hezky srovnejte

No Předseda to odklepnul a Tajemník to zacvakne, to nam to pěkně funguje, tak Peťo, kam to mam poslat, dej adresu

[upravil dne 4/7/08 Radek Hurvajz]

Helča Svobodová

Čechova 5/224

Praha 7 – Bubeneč

170 00

prosim na dobirku

Počkej, ty jsi přebral předsedovi manželku:o že u ní ted bydlíš

[upravil dne 4/7/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Syčáku, moje žena si to určitě neobjednala, mimoto není Helča (tzn. že by na poště dopadla jako onehdá já,když mi nejmenovaný člen klubu poslal doporučeně cosi a na adresu napsal Miroslav Medvěd Svoboda - vysvětlovat na poště proč nemám Medvěd v občasence a vyhádat si zásilku byl úkol téměř nad mé síly) a vůbec, mi na Letný ještě minimálně měsíc nebudeme, takže se zásilka Radkovi vrátí

Stejně ale jsem přesvědčenej, že Tvou adresu vypátrá a pak budeš vysvětlovat dětem, jak si mají dát foťák k večeři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Syčáku, moje žena si to určitě neobjednala, mimoto není Helča (tzn. že by na poště dopadla jako onehdá já,když mi nejmenovaný člen klubu poslal doporučeně cosi a na adresu napsal Miroslav Medvěd Svoboda - vysvětlovat na poště proč nemám Medvěd v občasence a vyhádat si zásilku byl úkol téměř nad mé síly) a vůbec, mi na Letný ještě minimálně měsíc nebudeme, takže se zásilka Radkovi vrátí

Stejně ale jsem přesvědčenej, že Tvou adresu vypátrá a pak budeš vysvětlovat dětem, jak si mají dát foťák k večeři.

:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...