Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P405 - spotřeba oleje


Honza_jT

Recommended Posts

Tak s cenou mi nepotěšili... Ale to proto, že jsem měl ruplou vodní pumpu :-( Samotný gufera stáli 160Kč, těsnení pod víko 340, pumpa 1790, dolejt nemrzku za 160, práce 14 hodin (x 250kč )...Tenhle motor má prej seřizování ventilů podložkama a to je prej prcačka... ( + mi dělali ještě nějaký detaily jako vypadnutej stecker u relé vyhřívání). No a nechal jsem tam 6.000..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to mas jedno. S tymi podlozkami na nastavenie vole je to strasne. Ked to rozoberes a zle zmeras o kolko hrubsiu podlozku kam mas dat tak to rozoberas a skladas do aleluja

Původně zaslal: Hafity

Gufera odcházejí u všech motorů všech značek....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam spotrebu oleja 1,5l na 10000km a to som uz gufera menil, predtym som mam 1l na 1000km samozrejme ten motor ma nabehane cez 300000km. Ale zalezi aj na oleji, cim hustejsi tym mensia spotreba ale to zas skodi mazaniu motora za studena ked je olej moc husty. Teraz davam Castrol formula 0w-40plna syntetika co je super riedky.

Pred p406 som mal xantiu co ma asi rovnaky motor ako sa tu na zaciatku spominalo teda 2.0 8V RFX 89kw a spotrebu som mal 2l na 10000km s olejom Castrol magnatec 5w40 takze v pohode a ma natocenych cez 200000km. Takze ked niekomu zere 1l na 500km to musi dymit ako wartburg nevahal by som a menil hned gufera.

Původně zaslal: sana

takze ak sa vam zda apotreba lit na 500 tak to by ste mali vediet o alfe ta svojimi motorami tzv twin spark vas schova do kapsy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zabehu moze zrat viac ale tolko? to tazko

Původně zaslal: eriq

Kluci, ze to pisou je hezky, ale potom ten motor asi vyrabi v Rusku ne? ;o) Paneboze 25L na vymeny interval, to se pojistili ze kdyz tam olej chcije proudem tak je to v poradku ;o)) pokud je motor v poradku tak normalni ubytek je tak do 2L, kdyz to zacne brat prejde na hustsi olej, vetsinou to pomuze. Delaji se i oleje jako treba Sunoco Marathon 10W40 ktery umi trochu dotesnit a tolik se neodparuje takze take usetri spotrebu oleje. Kdo by mel zajem muze se ozvat pro vice info. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi záleží na motoru.kolega má 309 -1,9GRD mezi výměnou ani deci oleje Má interval deset tisíc.Ale v knize "Jak na to na p-405 rvdo 93 je psaná spotř.max litr na tisíc.Zatím jsem na své traktůrku naje cca 1000-a úbytek jsem nezaznamenal a to mi rosí u nalévání..Ale na BX jsem na cestu JH-KV a zpět udělal 3x výměnu oleje.Na šádesu,ktery mělo litr na tisíc jsem mezi celou výměnou lil jen litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kamen22

V zabehu moze zrat viac ale tolko? to tazko

Původně zaslal: eriq

Kluci, ze to pisou je hezky, ale potom ten motor asi vyrabi v Rusku ne? ;o) Paneboze 25L na vymeny interval, to se pojistili ze kdyz tam olej chcije proudem tak je to v poradku ;o)) pokud je motor v poradku tak normalni ubytek je tak do 2L, kdyz to zacne brat prejde na hustsi olej, vetsinou to pomuze. Delaji se i oleje jako treba Sunoco Marathon 10W40 ktery umi trochu dotesnit a tolik se neodparuje takze take usetri spotrebu oleje. Kdo by mel zajem muze se ozvat pro vice info. ...

Podle me motor kterej zere vic jak 3L oleje tak je to uz na zamysleni. Prvne se da zkusit dat hustsi olej nebo specialni olej jako treba Marathon Sunoco 10W40 (pro auto s vice najeto) ktery to trtochu dotesni. Ale jak tu bylo vyse uvedeno, cca 25L na interval to je fakt ulet, to je hodne drahej provoz pokud se tam nelije olej do fritaku ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi nebo tady někdo neumí počítat? U dýzlu se udává výměna oleje deset tisíc km a u benzínu patnáct tisíc km.TJ co tisíc km to litr=10,BA 15000km=15litrů oleje.nebo mám špatné údaje o výměně olejů u pežotů? A to se normy u stejného motoru ale v citroenu liší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná pro nový auta, ne pro 20 let starý pežoty... a věci jako je nějakej drahej olej co snese 30tkm a podobně se dávaj možná do náklaďáků a aut co jezděj štreky po dálnicích, při městským provozu je to podle mě +- tak jak psal kolega - nafta 10 a benzín 15, samozřejmě ne na minerál..

nebo mě znalci opravte, je to jenom můj subjektivní názor podloženej nějakejma faktama který už nevím kde sem vzal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dýzl

Zdá se mi nebo tady někdo neumí počítat? U dýzlu se udává výměna oleje deset tisíc km a u benzínu patnáct tisíc km.TJ co tisíc km to litr=10,BA 15000km=15litrů oleje.nebo mám špatné údaje o výměně olejů u pežotů? A to se normy u stejného motoru ale v citroenu liší?

jasne, bavime se ti v obecne hladine, ja bral prumer 20tis/interval ... nechytej tu lidi za slovicka, poenta je jasna prece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diesle nepoznam ale predpokladam ze maju mensiu spotrebu oleja ako benziny pretoze nedosahuju taky vysoke otacky a potom musi to v piestoch lepsie tesnit

Původně zaslal: dýzl

Asi záleží na motoru.kolega má 309 -1,9GRD mezi výměnou ani deci oleje Má interval deset tisíc.Ale v knize "Jak na to na p-405 rvdo 93 je psaná spotř.max litr na tisíc.Zatím jsem na své traktůrku naje cca 1000-a úbytek jsem nezaznamenal a to mi rosí u nalévání..Ale na BX jsem na cestu JH-KV a zpět udělal 3x výměnu oleje.Na šádesu,ktery mělo litr na tisíc jsem mezi celou výměnou lil jen litr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

? to znamena podla tvojho ze po 3000km bez doliatia oleja musim motor nutne zadret kedze napln v benzinaku je okolo 4L.

To by sme pekne dopadli

Původně zaslal: dýzl

Zdá se mi nebo tady někdo neumí počítat? U dýzlu se udává výměna oleje deset tisíc km a u benzínu patnáct tisíc km.TJ co tisíc km to litr=10,BA 15000km=15litrů oleje.nebo mám špatné údaje o výměně olejů u pežotů? A to se normy u stejného motoru ale v citroenu liší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako hovoris.

Ja menim kazdych 10tis a je to benzin lebo som casto v zacpach a dost jazdim do kopcov co je pre motor zvysena zataz. Pocujem to uz podla sluchu ze po cca 8tis km mi uz viac klepocu zdvyhatka.

Původně zaslal: eriq

Původně zaslal: dýzl

Zdá se mi nebo tady někdo neumí počítat? U dýzlu se udává výměna oleje deset tisíc km a u benzínu patnáct tisíc km.TJ co tisíc km to litr=10,BA 15000km=15litrů oleje.nebo mám špatné údaje o výměně olejů u pežotů? A to se normy u stejného motoru ale v citroenu liší?

jasne, bavime se ti v obecne hladine, ja bral prumer 20tis/interval ... nechytej tu lidi za slovicka, poenta je jasna prece

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kamen.Mohlo mně napadnout,že se vyjadřujeme všeobecně.Zřejmě ale asi záleží u těchto starých aut na stavu motoru bez ohledu na doporučení z nakladatelství KOPP.Jak jsem psal,tutéž spotřebu oleje má papírově i šádeso (Ve 105M jsem měl motor ze stovky)a mezi výměnou litr oleje tj.deci na 1000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...