Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nokia 6300- aplikace, podpora


jarajarda

Recommended Posts

Rád bych se zeptal, jestli někdo nevíte o nějakých šikovných aplikacích pro tento MT. Jediné co jsem zatím kdesi stáhnul je slovník KODi AJ-CZ, myslím z www.kodi.cz . Uvítal bych třeba prohlížeč typu word a pod., prostě něco, co otevře texty.. Případně jiné zajímavé aplikace, ICQ by nebylo špatné, zkoušel jsem stáhnout nějakou starší verzi JIMM a v tomhle telefonu se mi to vůbec nepustilo..

Je to JAVA MT.

Díky ať už objevíte cokoli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Já to věděl:) První kdo mě napadl že bude vědět jsi byl Ty:) Super, kouknu na to, moc se mi to hodí, děkuju!:) Ještě že Tě tu máme:potlesk

Jo já vím všechno:D:D:D, pokud by jsi potřeboval rady k tomu Jimmovi tak se ozvi, jinak jsem čerpal z nějakýho fora, ale chtělo by to ai Jimm 5.2, ale ten co tam je tak chodil

Jimm_0.5.2_MIDP2_CZ.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Wau, našel jsem toho tam mraky, akorát nemůžu najít ty prohlížeče PDF a Wordu... (?) Děkuju...:o:aut

No tak už vím proč jsi je nenašel, to jsem měl pro Siemens M65, a ted nevím jestli to v ty Nokii šlo, ale spíš ne:( Jo a tech schémat si važ, jsou upravený aby neměli ty modrý pruhy nahoře a dole který tam byly puvodně, jinak editor na temata se dá stahnout

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Wau, našel jsem toho tam mraky, akorát nemůžu najít ty prohlížeče PDF a Wordu... (?) Děkuju...:o:aut

No tak už vím proč jsi je nenašel, to jsem měl pro Siemens M65, a ted nevím jestli to v ty Nokii šlo, ale spíš ne:( Jo a tech schémat si važ, jsou upravený aby neměli ty modrý pruhy nahoře a dole který tam byly puvodně, jinak editor na temata se dá stahnout

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Ty jsem ještě nezkoušel, ale mám je soslý, tak to vyzkouším jak bude chvilka:) Díky:) Takže na Nokii nic takovýho není?:( Zrovna tohle by se taaak moc hodilo..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Wau, našel jsem toho tam mraky, akorát nemůžu najít ty prohlížeče PDF a Wordu... (?) Děkuju...:o:aut

No tak už vím proč jsi je nenašel, to jsem měl pro Siemens M65, a ted nevím jestli to v ty Nokii šlo, ale spíš ne:( Jo a tech schémat si važ, jsou upravený aby neměli ty modrý pruhy nahoře a dole který tam byly puvodně, jinak editor na temata se dá stahnout

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Ty jsem ještě nezkoušel, ale mám je soslý, tak to vyzkouším jak bude chvilka:) Díky:) Takže na Nokii nic takovýho není?:( Zrovna tohle by se taaak moc hodilo..:(

Myslím že jsem na to přímo nic nenašel, asi bych to měl, jinak ještě tady taková zajimavá věcička http://javamapy.xf.cz/index.php

a tady bomba aplikace - http://www.razerweb.wz.cz/btfilemanager.php

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Rád bych se zeptal, jestli někdo nevíte o nějakých šikovných aplikacích pro tento MT. Jediné co jsem zatím kdesi stáhnul je slovník KODi AJ-CZ, myslím z www.kodi.cz . Uvítal bych třeba prohlížeč typu word a pod., prostě něco, co otevře texty.. Případně jiné zajímavé aplikace, ICQ by nebylo špatné, zkoušel jsem stáhnout nějakou starší verzi JIMM a v tomhle telefonu se mi to vůbec nepustilo..

Je to JAVA MT.

Díky ať už objevíte cokoli:)

Koukni sem, co se týče nokií, jejich aplikací, programů, atd. jedny z nejlepších stránek, co znám:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Původně zaslal: jarajarda

Rád bych se zeptal, jestli někdo nevíte o nějakých šikovných aplikacích pro tento MT. Jediné co jsem zatím kdesi stáhnul je slovník KODi AJ-CZ, myslím z www.kodi.cz . Uvítal bych třeba prohlížeč typu word a pod., prostě něco, co otevře texty.. Případně jiné zajímavé aplikace, ICQ by nebylo špatné, zkoušel jsem stáhnout nějakou starší verzi JIMM a v tomhle telefonu se mi to vůbec nepustilo..

Je to JAVA MT.

Díky ať už objevíte cokoli:)

Koukni sem, co se týče nokií, jejich aplikací, programů, atd. jedny z nejlepších stránek, co znám:super

Už je to mezi těmi odkazy ode mně;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: jarajarda

Wau, našel jsem toho tam mraky, akorát nemůžu najít ty prohlížeče PDF a Wordu... (?) Děkuju...:o:aut

No tak už vím proč jsi je nenašel, to jsem měl pro Siemens M65, a ted nevím jestli to v ty Nokii šlo, ale spíš ne:( Jo a tech schémat si važ, jsou upravený aby neměli ty modrý pruhy nahoře a dole který tam byly puvodně, jinak editor na temata se dá stahnout

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Ty jsem ještě nezkoušel, ale mám je soslý, tak to vyzkouším jak bude chvilka:) Díky:) Takže na Nokii nic takovýho není?:( Zrovna tohle by se taaak moc hodilo..:(

Myslím že jsem na to přímo nic nenašel, asi bych to měl, jinak ještě tady taková zajimavá věcička http://javamapy.xf.cz/index.php

a tady bomba aplikace - http://www.razerweb.wz.cz/btfilemanager.php

[upravil dne 8/1/08 Radek Hurvajz]

Telefon mi na ty mapy hlásí, že je to příliš velký:( Přitom má místa dost, asi 100MB...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

...............místa dost, asi 100MB...:(

No další problem ty Nokie, vezme aplikaci jen do určitý velikosti, nevim proč, ale je to tak, na jednom foru to kdosi popisoval.

Blbouni:roll Našel jsem jinou mapu, má asi 200kb, odkaz najdu a hodím sem, jen jsem nepřišel na to, kde stáhnout ty mapy, které se v té aplikaci načítají....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...