Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znackovy servis


tomike

Recommended Posts

Caute. Neuverite co sa mi dnes stalo. Mam 406 r.v 2003 a bol som menit u jedneho znackoveho predajcu na vychodnom slovensku zdruzenu packu prepinacov svetiel. Nechal som tam 10000t a doma som zistil, ze mi namontovali repasovanu. Sam som sa v tom nechcel vrtat, cital som tu na fore, ze tie nove nejdu rozobrat. Verte, ze idu. Tí ........ vymenili iba ten plastovy kolik vo vnutri a zauctovali mi cenu novych prepinacov. Nasledne som doma rozobral stary set, ktory mi laskavo dali a vediet, ze to ide tak to urobim doma sam. Samozrejme som to zistil az doma a tak som to riesil telefonicky. Po natahovackach typu to sa u nas stat nemoze som na pana dost vybehol a vraj to preveri a ozve sa mi. O pol hodinku volal, ze objednali nove prepinace, zajtra,alebo v stredu dojdu a vymenia mi ich. A vraj sa velmi ospravedlnuju. Uverim, az ked ich budem mat v aute. Tie co menili funguju, ale platil som za nove tak chcem nove. Neviem kolko ludi uz takto odrbali. Tymto vyhlasujem, za v znackovom servise som bol naposledy.Mame doma seata a tam si servis neviem vynachvalit. Peugeot - teda jeden jeho predajca ma velmi sklamal.Taketo veci by sa nemali stavat. Chcel som sa vyzalovat, som neskutocne vytoceny.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd napisal som dost na to aby kazdy kto byva na vych. slovensku a vlastne na celom slovensku vedel o ktore mesto ide. Zo zasady nebudem menovat aj ked pravda je na mojej strane. Ak niekto chce tak cez sukromnu spravu mu to kedykolvek poslem.O 20 min. som naspat. zatim cafte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomike

Caute. Neuverite co sa mi dnes stalo. Mam 406 r.v 2003 a bol som menit u jedneho znackoveho predajcu na vychodnom slovensku zdruzenu packu prepinacov svetiel. Nechal som tam 10000t a doma som zistil, ze mi namontovali repasovanu. Sam som sa v tom nechcel vrtat, cital som tu na fore, ze tie nove nejdu rozobrat. Verte, ze idu. Tí ........ vymenili iba ten plastovy kolik vo vnutri a zauctovali mi cenu novych prepinacov. Nasledne som doma rozobral stary set, ktory mi laskavo dali a vediet, ze to ide tak to urobim doma sam. Samozrejme som to zistil az doma a tak som to riesil telefonicky. Po natahovackach typu to sa u nas stat nemoze som na pana dost vybehol a vraj to preveri a ozve sa mi. O pol hodinku volal, ze objednali nove prepinace, zajtra,alebo v stredu dojdu a vymenia mi ich. A vraj sa velmi ospravedlnuju. Uverim, az ked ich budem mat v aute. Tie co menili funguju, ale platil som za nove tak chcem nove. Neviem kolko ludi uz takto odrbali. Tymto vyhlasujem, za v znackovom servise som bol naposledy.Mame doma seata a tam si servis neviem vynachvalit. Peugeot - teda jeden jeho predajca ma velmi sklamal.Taketo veci by sa nemali stavat. Chcel som sa vyzalovat, som neskutocne vytoceny.:grr

Jo a zaplatěj ti taky "zbytečnou jízdu a ztrátu času" ??? :myslim

Místo té jízdy mohls doma sedět v houpacím křesle, popíjet "lahvo pivové" a kouřit havanský doutníky.

Nebo se dobře bavit se svou přítelkyní /nebo ženou/. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myryn urcite nie.Strata casu je vedlajsia ak to daju doporiadku. Aj ked to nie je ten pristup k zakaznikovi, ktory vyzadujem. ak platim tak chcem kvalitne odvedenu pracu, ak platim za originalne diely tak aj tie. ak by ferovo povedali pane mame repasovany diel, dame vam ho za polovicnu cenu zo zarukou tak to povazujem za ferove jednanie.

Pe.Tr trefa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idem tam len pre vymenu toho pouziteho dielu za novy ako slubili. viac sa tam rozhodne neukazem. ked som sa pytal na spojku, ktoru budem menit tak mi dali na vyber dve alternativy nova 12500 repasovana 6500. bol som rozhodnuty pre novu, ale teraz viem ako by to skoncilo. musim zhanat seriozny servis a to vyzera byt sci fi poziadavka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravdu povediac tiez mam zle skusenosti s autorizovanim servisom. mam problemy s autom tak som zasiel do servisu na diagnostiku. ich odpoved bola strucna ziadnu chybu sme nenasli pritom mi auto blblo. ked som tam prisiel po nejakomcase zas a povedal o probleme oni sa opytali ze o ake auto ide. odfajcili ma hned ked som povedal ze ide o 406tku 2,1 td ze oni take auta nerobia. tak 8 mesiacou sa tulam po servisoch aby mi dali auto dokopy:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes po opatovnom telefonate som sa dostavil do servisu a zrazu velmi ustretoví pani mi bez problemov a zbytocnych reci tie prepinace vymenili. dokonca najprv ich predomnou vybalili z krabice a teda rozdiel bol zjavny. samozrejme som im patricne povedal co si myslim o ich pristupe k zakaznikom a znacke, ktoru zastupuju. teda aj ked s problemami mam za co som zaplatil, ale viac ma tam neuvidia. nech sa Vam podobne neprijemnosti vyhybaju.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...