Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nabídka přivýdělku - převoz auta do Barcelony


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Ferry

znacka vlastni GPS navigace vitana :D No neni to spatnej job, 1000km na jeden zatah se da zvladnout v pohode, to mam vyzkouseny nekolikrat :)

Taková technická, nezapomeň, že jedeš 80km/h a je to 1700km, to se na jeden zátah zvládnout nedá....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Ferry

znacka vlastni GPS navigace vitana :D No neni to spatnej job, 1000km na jeden zatah se da zvladnout v pohode, to mam vyzkouseny nekolikrat :)

Taková technická, nezapomeň, že jedeš 80km/h a je to 1700km, to se na jeden zátah zvládnout nedá....

Ve dvou řidičích by to šlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemit stejne radostny starosti jako ty Neone,tak bych ti to tam klidne odvez. Do Barci do Zona Franka-je to u pristavu bych jeste dnes trefil jak vedle do Lidlu.:D Aspon neco TIR dal.:aut Navic mam v Barce sestru,tak bych to spojil s navstevou.

Pro toho kdo pojede-vyhnout se ranni a odpoledni spicce v Lyonu a na nemecke dalnici A6 jinak je to cesta na pohodu,tranzitni trasa do F,E,P takze vsude pumpy a P. Cestou potkate spoustu CZ,SK,PL kamionu takze neni problem se doptat na dopravni info(maj CB-mit svoje by bylo supr). Da se chytnout nejakeho lehkeho TIR a jet za nim porad 90.

Stasnou cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Ferry

znacka vlastni GPS navigace vitana :D No neni to spatnej job, 1000km na jeden zatah se da zvladnout v pohode, to mam vyzkouseny nekolikrat :)

Taková technická, nezapomeň, že jedeš 80km/h a je to 1700km, to se na jeden zátah zvládnout nedá....

jj to vim, ja to myslel pro dva lidi, ze to je v pohode pri vystridani se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Není to nějak málo vozík a lod aby to vážilo do 750 kg ?????? jen aby dotyčný který pojede a bude mít jenom B neměl problémy...????Fakt se mi to nějak nezdá to musí být jen lodička....

Asi kajak ???? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Já bych také jel. Ten týden mám dovolenou. :)

Jet to ve dvou lidech by bylo asi fakt lepší, protože jeden by se mohl ztratit, mohli by ho přepadnout a nebo kdyby mu bylo špatně, že - tak jsou lepší dva (ve dvou se to lépe táhne).

Vlek - jestli je to plaťák na loď, tak bude vážit tak 150 kg maximálně...

Neon: A je něco co by se o tom autě mělo vědět? Kouří chcípá? Já jenom abych nevyjel a nemělo vadný brzdovky... :D :D :D

A když z loďky udělá někdo třísky, udělá pak majitel třísky z řidičů? :D

[upravil dne 7/1/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No aby těch 8 tisíc nepokrylo náklady na opravu toho auta, aby tam dojelo... :D

To by byla docela dobrá soutěž.

A cestou přes FR by se tam mohla za pár Kč koupit nějaká 505 na díly a dojet s ní zpět do ČR (nebo 604, že Drivere). :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je skoro dohodnuto a první zájemce do toho půjde, takže díky všem za nabídky ... i když já bych do toho za normálu, jak jsem již psal šel taky.

Jinak pro info - ta loďka je opravdu malá (bude sloužit, jako člun na ryby ve Španělsku) a auto sice maličká tvrdá plečka, ale kamarád ji koupil za účelem, aby ve Španělsku vozila tu loďku, tak do ni narval dost peněz za servis, takže nějaký kleknutí po cestě by hrozit nemělo ...

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marceli ono ani tak nejde o to kolik vazi vlek a co na nem vezes, jako o to kolik ma v papiru max. nosnost. Kdyz presvihnes papirove hodnoty o maximalni povolene hmotnosti, muzes se nakrasne hadat ze ta jedna rezerva hozena na voziku nema tunu a pul, bude ti to houby platny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Marceli ono ani tak nejde o to kolik vazi vlek a co na nem vezes, jako o to kolik ma v papiru max. nosnost. Kdyz presvihnes papirove hodnoty o maximalni povolene hmotnosti, muzes se nakrasne hadat ze ta jedna rezerva hozena na voziku nema tunu a pul, bude ti to houby platny...

No a já se domnívám, že ten vlek bude mít v TP pohotov.hmotnost max 150 Kg.

Táhl jsem přívěs dlouhý asi 4,0 m (skoro jako 505ka), vysoké sajtny, docela robustní, v TP měl pohotovostní 150, čemuž jsem nevěřil ani náhodou...

Jenže na váze se to pak potvrdilo.

A ta loďka by taky měla mít nějaký štítek s pohotov. hmotností a max.hmotností, ne?

Původně zaslal: Rebik

Asi tak, já se toho nějak nemotám, ono jet 24h přes půl Evropy není radost, ale tvrdá práce a přesně to chce sečíst techničáky a zkontrolovat jestli má řidič E, už jsem takových kontrol pár v Německu zažil.

Tvrdá práce - takže až se vrátěj možná si řeknou, že to ani za ty prachy nestálo... :)

Neon: Každopádně kdyby něco, jsem připraven, i o půlnoci. :D (Hlavně mi nevolej abych jel rodit... :aut ).

[upravil dne 8/1/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...