Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak tankovat?


paya

Recommended Posts

Původně zaslal: AKCZ

Slysim poprve o nejakem ohnuti plovaku.. tankuju do vypnuti pistole pripadne 1-2 aby vypla a kdyz to chci nahnipat co nejvic tak tam dam co se vejde.. az pistole zacne vycvakavat tak casto ze uz to nema smysl ;)

Taky o "ohnutí plováku" slyším poprvé /ale třeba se pletu - snad by mohl odpovědět nějaký profik/. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paya

No tak jsem se blbě vyjádřil, hnidopichu. Píšou to tady:

No jo, jenže to je blbost, do paliva se totiž plovák muže ponořit, takže se neohne, prstem to jde asi snadno, ale v nádrži je to kravina, tak velkej ten plovák není aby měl výtlak kterej by ohnul tyčku:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: macik.83

Jak to tady ctu, tak jsou vsichni strasne prachaty, ze trankujou do plna:myslim, to ja dam mymu pazoutovi jen k narozeninam:D

Proč myslíš??jestli mám jet 4x měsíčně a tankovat za 500 tak vezmu jednou měsíčně plnou a klid.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: macik.83

Jak to tady ctu, tak jsou vsichni strasne prachaty, ze trankujou do plna:myslim, to ja dam mymu pazoutovi jen k narozeninam:D

Proč myslíš??jestli mám jet 4x měsíčně a tankovat za 500 tak vezmu jednou měsíčně plnou a klid.:super

No jo, jenze to je ten problem, kdyz mam vic paliva, tak vic jezdim, ja nevim asi je to ve me a asi jsem i tak trochu potom linej:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: macik.83

Jak to tady ctu, tak jsou vsichni strasne prachaty, ze trankujou do plna:myslim, to ja dam mymu pazoutovi jen k narozeninam:D

Proč myslíš??jestli mám jet 4x měsíčně a tankovat za 500 tak vezmu jednou měsíčně plnou a klid.:super

Pokud mám víc peněz - tak si naberu plnou - aspoň si můžu spočítat jakou má můj "Pažout" spotřebu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Pokud mám víc peněz - tak si naberu plnou - aspoň si můžu spočítat jakou má můj "Pažout" spotřebu. :papa

tu nepočítám jednak podle palubáku nebo jen zapisuji stav km a kolik jsem barl viz popiska pod čarou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Pokud mám víc peněz - tak si naberu plnou - aspoň si můžu spočítat jakou má můj "Pažout" spotřebu. :papa

tu nepočítám jednak podle palubáku nebo jen zapisuji stav km a kolik jsem barl viz popiska pod čarou

Můj "Pažout" nemá ukazatel spotřeby /starší kus/, tož holt musím dvakrát vzít plnou a podle ujetých kiláků to spočítat. :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim, tankuju zasadne plnou, protoze mi prijde nesmyslny jezdit kazdy vikend nekam pro benzin a ztracet tim cas a penize za benzin na cestu k benzince...a nepozoruju, ze by to zralo vic :)

stejne kdyz nekam potrebuju jet, tak pojedu i kdyby nadrz byla prazdna, jen budu muset na benzinku, a kdyz nepotrebuju, tak auto proste netaham...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tankuju taky jedine plnou. Cvakne - dotocim na cele sta (popripade 2000,-) no a kdyz mi hrabne a mam u sebe dost penez tak podrzim odvzdusnovasi tlacitko u hrdla a naleju OPRAVDU PLNOU coz je tech 80 L. Spotreba se hybe mezi 6,3 - 6,6 l at je leto nebo zima :o a at na to slapu nebo jezdim lehka noha. Kdybych tankoval "na tyden" apod. tak stejne na tu pumpu znova zajedu - zbytecne. Takhle me to vyjde cca 1,8x mesicne a rovnou si pri tom zkontroluju tlak v pneu a omeju skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Ja tankuju taky jedine plnou. Cvakne - dotocim na cele sta (popripade 2000,-) no a kdyz mi hrabne a mam u sebe dost penez tak podrzim odvzdusnovasi tlacitko u hrdla a naleju OPRAVDU PLNOU coz je tech 80 L. Spotreba se hybe mezi 6,3 - 6,6 l at je leto nebo zima :o a at na to slapu nebo jezdim lehka noha. Kdybych tankoval "na tyden" apod. tak stejne na tu pumpu znova zajedu - zbytecne. Takhle me to vyjde cca 1,8x mesicne a rovnou si pri tom zkontroluju tlak v pneu a omeju skla.

80 L?? paaani! ja mam rekord 63 L :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...