Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nedělní parkovací příhoda


Martin.405

Recommended Posts

Tak sem se musel zase takhle při neděli pěkně nasrat..

Někdy odpoledne sem jel do města za kamarádem, parkování klasicky katastrofa (brno).. Našel sem si místo tak že sem stál první před křižovatkou, ale k přechodu sem měl pořád asi dva tři metry takže pohoda, no a nějak mi nedošlo že by se ještě mohl najít nějakej expert kterej by si stoupl ještě přede mě, tak sem měl od auta za sebou asi půl metru.. No a jaký bylo moje překvapení když sem přišel k autu, a na předním nárazníku sem měl nalepenou nějakou xsaru.. Tak sem se tam chvílu trápil, ale s kolama nalepenejma na rantl a půl metrem místa sem tam během deseti minut nevyčaroval vůbec nic. Tak sem zavolal policajty, za hoďku konečně dojeli tak jim říkam co a jak, borec začal házet ramena že on by z tama v pohodě vyjel a že parkoval už na horších místech a cosi kdesi, no prostě odtahovku že volat nebudou protože: "to bysme tady museli řešit půlku brna".. Což mi bylo u srdce jedno, potřeboval sem prostě jenom odjet.. No tak chytrák přišel s nápadem, naházeli mě pod kola sníh a auto sme celý vytlačili do boku.. Naštěstí to šlo celkem lehce, bez následků na autě, ale příjde mě to jako dost husarský řešení..

no a to je asi všechno, sem nasranej, prvně sem se tam chtěl ještě vrátit a aspoň tomu idiotovi vypustit kola, ale s mým štěstím bych pak ještě celou noc strávil na fízlárně za poškozování cizího majetku.. takže du ukřivděnej spat. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

Tak sem se musel zase takhle při neděli pěkně nasrat..

Někdy odpoledne sem jel do města za kamarádem, parkování klasicky katastrofa (brno).. Našel sem si místo tak že sem stál první před křižovatkou, ale k přechodu sem měl pořád asi dva tři metry takže pohoda, no a nějak mi nedošlo že by se ještě mohl najít nějakej expert kterej by si stoupl ještě přede mě, tak sem měl od auta za sebou asi půl metru.. No a jaký bylo moje překvapení když sem přišel k autu, a na předním nárazníku sem měl nalepenou nějakou xsaru.. Tak sem se tam chvílu trápil, ale s kolama nalepenejma na rantl a půl metrem místa sem tam během deseti minut nevyčaroval vůbec nic. Tak sem zavolal policajty, za hoďku konečně dojeli tak jim říkam co a jak, borec začal házet ramena že on by z tama v pohodě vyjel a že parkoval už na horších místech a cosi kdesi, no prostě odtahovku že volat nebudou protože: "to bysme tady museli řešit půlku brna".. Což mi bylo u srdce jedno, potřeboval sem prostě jenom odjet.. No tak chytrák přišel s nápadem, naházeli mě pod kola sníh a auto sme celý vytlačili do boku.. Naštěstí to šlo celkem lehce, bez následků na autě, ale příjde mě to jako dost husarský řešení..

no a to je asi všechno, sem nasranej, prvně sem se tam chtěl ještě vrátit a aspoň tomu idiotovi vypustit kola, ale s mým štěstím bych pak ještě celou noc strávil na fízlárně za poškozování cizího majetku.. takže du ukřivděnej spat. :nevim

PAT a MAT hadr:super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

co naděláš u nás je to samé a vem pokud chvátáš do práce tak je to hlavolam hadra.Chtělo by to trabanta z filmu Srdečný pozdrav ze zeměkoule kde měl kola všechny otáčecí do boku.Řidič byl L.Sobota:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, buď rád, že nepokutovali ještě tebe, že jsi stál od křižovatky moc blízko ;) Každopádně by na mě hodil ramena jen jednou, že by s tím vyjel. V tu chvíli by měl klíče od auta v ruce a ať se předvede. Já tyhle situace neřeším. Allroad je čtyčkolka a v předu má plastový mohutný nárazník. Pokud by neměla Xara vzadu kouli, tak bych k ní lhce dojel, opřel se o ní odtlačil bych mu to do půlky křižovatky (před tím bych se pochopitelně důkladně rozhlédl, jestli nejsem v zorném poli některé z bezpečnostních kamer).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 fusion: Lihovka je sice dobrá, ale jde velmi snadno odstranit. Pro tyhle případy máme jiné řešení. Neustále nám blokovalo jedno auto vjezd do dvora a lístečky za oknem nepomáhali, tak jsme vyplotrovali 1,5m dlouhý nápis z fólie, že tam nemá parkovat a ten jsme na plotru nechali nepravidelně přeřezat na kousíčky o velikosti 3 x 3 mm. Po nalepení takového nápisu vznikne časově velmi náročná odstranitelná záležitost. Nikomu nic nepoškodíte a dotyčný než to oloupe je za debila všude kde projede, protože je každému jasné, že parkoval kde neměl. Od té doby tam to auto nejen že neblokuje, ale už ani neparkuje v okolí :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D to snad ne ...

Já už tohle naštěstí tak často řešit nemusím, do Prahy buď jezdím autem s Honzou, který mě vyklopí před firmou a jede do své, nebo jezdím smradlavým špinavým nevytápěným vlakem s alespoň třemi ožraly, což je taky zábavné a poučné :/ ... ale parkování už moc neřeším ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad Medion - na Letný zcela běžné (být řidičem bloklýho auta tak nepřemýšlím, stočím kola vpravo, najedu čumákem na trávu, kola srovnám a krásně si vycouvu - každopádně bych byl naprosto v klidu, plýtvat svoje nervy na blbost někoho jinýho už mě dávno nebaví).

K příspěvku který toto vlákno otevřel - vyjet se dá téměř odkudkoli a pokud jsi měl za zadkem půl!!! metru, tak Ti policajti měli pravdu.

Ad Destini - já bych určitě nesedl do žádného auta, jehož majitele neznám, protože nevím, co vše na mě pak majitel bude chtít hodit (a to ani jako policajt). Kámoš takhle parkoval auto nějaké slečně a co si vyslechl od jejího frajera, který se k tomu nachomejt ............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...