Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké alu na 306?


Lluciano

Recommended Posts

Původně zaslal: chuck11

Snad ti to bude stačit

Chuckovi11 patří můj největší dík...inspirace jako hrom! Dokonce jsem tam našel i jednu sice 3-dveřovou 306, ale téměř stejné barvy, co mám já a zrovna s koly, která se mi moc zamlouvají...

fakt dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

to je fajn ze ti to sem chuck takhle dal, jen asi hodne malo ktera splnuje kolo pod 5tis/kus...:D

To máš jedno, inspiruji se a pak koupím něco v tom duchu, ale levněji. :super

Jinak když dám alu 16 a k tomu pneu 195/45, vleze se mi to akorát? Abych nemusel nic upravovat. Nebo radši menší? Po repasi zadní nápravy mám zadek trochu zvýšený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lluciano

Jinak když dám alu 16 a k tomu pneu 195/45, vleze se mi to akorát? Abych nemusel nic upravovat. Nebo radši menší? Po repasi zadní nápravy mám zadek trochu zvýšený.

pokud budes mit 7kovej rafek a dobry ET tak by nemel bejt problem, je toho tu popsano celekm dost zkus hledat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Lluciano

Jinak když dám alu 16 a k tomu pneu 195/45, vleze se mi to akorát? Abych nemusel nic upravovat. Nebo radši menší? Po repasi zadní nápravy mám zadek trochu zvýšený.

pokud budes mit 7kovej rafek a dobry ET tak by nemel bejt problem, je toho tu popsano celekm dost zkus hledat..

Dobrá, tak konkrétně - 6,5x16 jaké ET?

Chápu, že u větší šířky ráfku, třeba 7palců, to musí mít menší ET, aby to vevnitř nešoupalo, ale zase aby se kola vešla do blatníků..

ještě se zkousím tady porozhlédnout

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...