Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako sa dostať do auta?


ajven

Recommended Posts

včera ráno sa mojej manželke podarilo vymknúť naše auto. Pre tých ktorý nevedia, že mi auto vybíja bateriu, tak uvediem ako sa to stalo.

vojdem do auta, kľúčom otvorím šoférove dvere. Potom otvorím kapotu motora a pripojím + pól na batériu. vtedy dá centrál pokyn otvoriť dvere. Lenže ja mávam kľúče u seba zatiaľ čo včera ráno už moja gazdiná nechala v spínačke. a vtedy sa centrál zamkol. :grr čo teraz? už som rozmýšlal, že rozbijem malé okno, lebo druhé kľúče nemám /auto dovoz Belgicko v r. 2001/. Potom ma napadlo, cez zadný kufor. skúšal som si spraviť planžety na otváranie zámku. Ale nešlo to! Tak prišiel môj švagor a ten skúšal sťahovať okná pomocou trhnutia oboma dlaňami. šoférové okno nešlo, zadné tiež nie, ale pravé zadné kleslo o 1cm. Tak sme to dali dole ešte o pol cm. a potom som 2metrovým 10mm roxorom stlačil gombík na ľavých zadných dverách pekne z vnútra a dvere boli otvorené:o

waw!:super:super

ku*va, hneď sme si dali po dva kalíšky na zohriatie v tej kose na vonku a bola lepšia nálada.

Ak by sa vám niečo podobné stalo skúste najprv toto, až potom skúšajte rozbiť sklo na dverách alebo zámok :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Profičórkaři" stejně vědí, jak se do aut dostat a mají na to i jiné fígle, popř. nádobíčko ... :( Ale stejně bych to asi moc nezveřejňoval ... kvůli neznalým čórkařům začátečníkům ... ;) I když ty stejně asi fora neprolezaj, ale stejně ... toto bych řešil pouze třeba zapomoci U2, když si o to někdo písne atd...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

včera ráno sa mojej manželke podarilo vymknúť naše auto. Pre tých ktorý nevedia, že mi auto vybíja bateriu, tak uvediem ako sa to stalo.

vojdem do auta, kľúčom otvorím šoférove dvere. Potom otvorím kapotu motora a pripojím + pól na batériu. vtedy dá centrál pokyn otvoriť dvere. Lenže ja mávam kľúče u seba zatiaľ čo včera ráno už moja gazdiná nechala v spínačke. a vtedy sa centrál zamkol. :grr čo teraz? už som rozmýšlal, že rozbijem malé okno, lebo druhé kľúče nemám /auto dovoz Belgicko v r. 2001/. Potom ma napadlo, cez zadný kufor. skúšal som si spraviť planžety na otváranie zámku. Ale nešlo to! Tak prišiel môj švagor a ten skúšal sťahovať okná pomocou trhnutia oboma dlaňami. šoférové okno nešlo, zadné tiež nie, ale pravé zadné kleslo o 1cm. Tak sme to dali dole ešte o pol cm. a potom som 2metrovým 10mm roxorom stlačil gombík na ľavých zadných dverách pekne z vnútra a dvere boli otvorené:o

waw!:super:super

ku*va, hneď sme si dali po dva kalíšky na zohriatie v tej kose na vonku a bola lepšia nálada.

Ak by sa vám niečo podobné stalo skúste najprv toto, až potom skúšajte rozbiť sklo na dverách alebo zámok :papa

u el. oken toto neudělaš.

zkoušels poklepat kontaktama kabelu o kontakty baterie, takhle se da ten pc centralu oblnout a nekdy se i otevře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušels poklepat kontaktama kabelu o kontakty baterie, takhle se da ten pc centralu oblnout a nekdy se i otevře.

nie neskúšal.

ale ako sa dostať ku lanku na otvorenie predného kufra?

dá sa potiahnúť lanko, keď je kapota zavretá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

zkoušels poklepat kontaktama kabelu o kontakty baterie, takhle se da ten pc centralu oblnout a nekdy se i otevře.

nie neskúšal.

ale ako sa dostať ku lanku na otvorenie predného kufra?

dá sa potiahnúť lanko, keď je kapota zavretá?

podle toho jestli mas dekl pod motorem nebo ne , pokud ne tak v poloze leziciho střelce v pohode a pokud budes mit drat zhackem tak to lanko vyndas i pres diru mezi kapotou a levym světlometem,ale pššššššt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro tyhle a podobný případy mám náhradní klíč. Jedna z prvních věcí kterou jsem po koupi auta provedl. Jeden nikdy neví. Naštěstí jsem ho zatím nikdy nepotřeboval. :roker

2ajven: Můžeš bejt rád že nemáš superblokádu. To by jsi to auto ani zevnitř neotevřel. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Druhý klíč je dost důležitý:D:D

Ale zase jsi měl důvod dát si se švagrem frťana.:super

tak ten kľúč pôjdem dať spraviť do zlína. tu v peugeote na SVK je fakt drahé. najskor spravim tu elektriku, rozvody a bez diaľkoáča by to malo stáť cca 1800kč.

aj ten frťan stál za to!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: ajven

včera ráno sa mojej manželke podarilo vymknúť naše auto. Pre tých ktorý nevedia, že mi auto vybíja bateriu, tak uvediem ako sa to stalo.

vojdem do auta, kľúčom otvorím šoférove dvere. Potom otvorím kapotu motora a pripojím + pól na batériu. vtedy dá centrál pokyn otvoriť dvere. Lenže ja mávam kľúče u seba zatiaľ čo včera ráno už moja gazdiná nechala v spínačke. a vtedy sa centrál zamkol. :grr čo teraz? už som rozmýšlal, že rozbijem malé okno, lebo druhé kľúče nemám /auto dovoz Belgicko v r. 2001/. Potom ma napadlo, cez zadný kufor. skúšal som si spraviť planžety na otváranie zámku. Ale nešlo to! Tak prišiel môj švagor a ten skúšal sťahovať okná pomocou trhnutia oboma dlaňami. šoférové okno nešlo, zadné tiež nie, ale pravé zadné kleslo o 1cm. Tak sme to dali dole ešte o pol cm. a potom som 2metrovým 10mm roxorom stlačil gombík na ľavých zadných dverách pekne z vnútra a dvere boli otvorené:o

waw!:super:super

ku*va, hneď sme si dali po dva kalíšky na zohriatie v tej kose na vonku a bola lepšia nálada.

Ak by sa vám niečo podobné stalo skúste najprv toto, až potom skúšajte rozbiť sklo na dverách alebo zámok :papa

u el. oken toto neudělaš.

zkoušels poklepat kontaktama kabelu o kontakty baterie, takhle se da ten pc centralu oblnout a nekdy se i otevře.

Skvelá cenná rada...takto oblbneš centrál a aj imobilizér...

Vlezieš do auta, otočíš kľúčom a ejha, čo to svieti? No predsa kontrolka imobilizéra...

A čo iné nám ostáva? No len odtiahnuť auto do servisu a nanovo načítať kľúč s imobilizérom...

Toto preboha nikdy nerobte !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: ajven

včera ráno sa mojej manželke podarilo vymknúť naše auto. Pre tých ktorý nevedia, že mi auto vybíja bateriu, tak uvediem ako sa to stalo.

vojdem do auta, kľúčom otvorím šoférove dvere. Potom otvorím kapotu motora a pripojím + pól na batériu. vtedy dá centrál pokyn otvoriť dvere. Lenže ja mávam kľúče u seba zatiaľ čo včera ráno už moja gazdiná nechala v spínačke. a vtedy sa centrál zamkol. :grr čo teraz? už som rozmýšlal, že rozbijem malé okno, lebo druhé kľúče nemám /auto dovoz Belgicko v r. 2001/. Potom ma napadlo, cez zadný kufor. skúšal som si spraviť planžety na otváranie zámku. Ale nešlo to! Tak prišiel môj švagor a ten skúšal sťahovať okná pomocou trhnutia oboma dlaňami. šoférové okno nešlo, zadné tiež nie, ale pravé zadné kleslo o 1cm. Tak sme to dali dole ešte o pol cm. a potom som 2metrovým 10mm roxorom stlačil gombík na ľavých zadných dverách pekne z vnútra a dvere boli otvorené:o

waw!:super:super

ku*va, hneď sme si dali po dva kalíšky na zohriatie v tej kose na vonku a bola lepšia nálada.

Ak by sa vám niečo podobné stalo skúste najprv toto, až potom skúšajte rozbiť sklo na dverách alebo zámok :papa

u el. oken toto neudělaš.

zkoušels poklepat kontaktama kabelu o kontakty baterie, takhle se da ten pc centralu oblnout a nekdy se i otevře.

Skvelá cenná rada...takto oblbneš centrál a aj imobilizér...

Vlezieš do auta, otočíš kľúčom a ejha, čo to svieti? No predsa kontrolka imobilizéra...

A čo iné nám ostáva? No len odtiahnuť auto do servisu a nanovo načítať kľúč s imobilizérom...

Toto preboha nikdy nerobte !!!

mohu vědět jak vypadá kontrolka imobilizéru?:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnusoba: taky be me zajimalo jak vypada kontrolka imobiliseru, ten preci "jen" kontroluje spravnost kodu v chipu klice...

ajven: jako nahradni klic na otevreni auta nemusis mit klic s chipem. Sice s tim klicem pak nenastartujes ale udelaji ti ho kdekoli kde delaji klice a stoji pakatel proti tomu z peugeotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kontrolka 31 vlevo dole u budiku. v prirucce je znacena - jako kontrola funkce el.blokace startovani

odkaz na obrazek nesel.

je hned vedle reostatu osvetleni.

[upravil dne 6/1/08 p406b]

[upravil dne 6/1/08 p406b]

[upravil dne 6/1/08 p406b]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u nás jednou ráno takhle pul hodiny bublalo Mondeo, polský dělník si ho natočil zavřel a jal se škrabat okna když tu najednou cvak a bylo zamčený a nastartovaný, Co ted? No jeden hodný člověk ho zavezl 25km do Polska pro druhej klíč, a měl kliku že ho měl;)

[upravil dne 6/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Radek Hurvajz

No u nás jednou ráno takhle pul hodiny bublalo Mondeo, polský dělník si ho natočil zavřel a jal se škrabat okna když tu najednou cvak a bylo zamčený a nastartovaný, Co ted? No jeden hodný člověk ho zavezl 25km do Polska pro druhej klíč, a měl kliku že ho měl;)

[upravil dne 6/1/08 Radek Hurvajz]

tak to měl štěstí já v tomto jsem nechával okno drobet dole,ale mám druhý klíč tak pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ajven

Původně zaslal: P607Olda

Druhý klíč je dost důležitý:D:D

Ale zase jsi měl důvod dát si se švagrem frťana.:super

tak ten kľúč pôjdem dať spraviť do zlína. tu v peugeote na SVK je fakt drahé. najskor spravim tu elektriku, rozvody a bez diaľkoáča by to malo stáť cca 1800kč.

aj ten frťan stál za to!:papa

Zkus se zeptat u Fajta v Olomouci. Bez dálkáče mne to stálo tuším 900,- + 400,- diagnostika kvůli přihlášení, ale tu bys na pouhé otevření nepotřeboval. Docela mne překvapilo, že stačí zadat pro vyrobení klíčku pouze VIN (takhle si ho může udělat kdokoli).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakto je teraz so "samozacvakavanim" u 207? zackvakne sa mi samo ked odomknem a neotvorim dvere, asi 20 sekund, ale mam pocit, ze to robilo aj ked som tie dvere otvoril a zavrel. este som si vtedy vravel, aby som tam nikdy nezabudol kluc. teraz to ale nerobi. nedam sice krk za to, ze to predtym robilo, ale mam pocit ze ano :) neni na to nejak finta fn? napr ako ma spustas superblokady? (na ktory som prisiel az po 2 emsiacoch.:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...