Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Huráááá, konečně snížek ( spíš pro středočechy )


Honza z Nera

Recommended Posts

zdar pánové. mám takový dotaz, ale spíš se týká těch co bydlí kolem Mělníka nebo třeba i praze východ ( dnes střední čechy )

zkrátka: nevíte někdo o volném place, kde se dá v klidu zkoušet trakční schopnosti pažouta?

netipujte parkoviště u Tesca nebo třeba v Letňanech u Avie ( to je soukromé a prudí tam ochranka, aspoň loni ano ). tady v Nera moc místa není a dál to tady zatím moc neznám. tak kam jezdíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

zdar pánové. mám takový dotaz, ale spíš se týká těch co bydlí kolem Mělníka nebo třeba i praze východ ( dnes střední čechy )

zkrátka: nevíte někdo o volném place, kde se dá v klidu zkoušet trakční schopnosti pažouta?

netipujte parkoviště u Tesca nebo třeba v Letňanech u Avie ( to je soukromé a prudí tam ochranka, aspoň loni ano ). tady v Nera moc místa není a dál to tady zatím moc neznám. tak kam jezdíte?

mega parking u Spolanske vratnice 1 , parkuji tam kamiony a ted tam bude prazdno , je to v Libiši

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dneska zkoušel trakci na letišti ve Kbelích a podle toho, jak to vypadá, tak budu zkoušet až do večera (jsem ve službě;)):D:D:D

Jinak s placama to je těžký, ale wena99 (z Mělníka) psal o letišti kousek od Mělníka směrem na Mšeno, u obce Střemy (ve vlákně "Užíváte si zimní jízdu?"):super Asi tam zítra dopoledne zajedu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Já dneska zkoušel trakci na letišti ve Kbelích a podle toho, jak to vypadá, tak budu zkoušet až do večera (jsem ve službě;)):D:D:D

A zkoušel jsi to autem, nebo sis půjčil ňáký Tůůčko? :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuga už jsou prodaný a přemalovávaj se označení, aby mohly odfrčet. Trakci jsem samozřejmě zkoušel 405kou, páč po silnicích se letadlama nepohybuju;):D Ještě bych si ale mohl půjčit nějakou tu 815ku s radlicí, to by byla prča:D:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

zdar pánové. mám takový dotaz, ale spíš se týká těch co bydlí kolem Mělníka nebo třeba i praze východ ( dnes střední čechy )

zkrátka: nevíte někdo o volném place, kde se dá v klidu zkoušet trakční schopnosti pažouta?

netipujte parkoviště u Tesca nebo třeba v Letňanech u Avie ( to je soukromé a prudí tam ochranka, aspoň loni ano ). tady v Nera moc místa není a dál to tady zatím moc neznám. tak kam jezdíte?

spiš přemyšlim kam s prckem a bobama , tady je to bez kopečků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Dundee

Tuga už jsou prodaný a přemalovávaj se označení, aby mohly odfrčet.

Hlavně je nezapomeňte přezout na zimní. ;)

Stejně jsem někde četl, že maj´problém se zastavením na sněhu (ledu), tak pryč s nima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Honza z Nera

zdar pánové. mám takový dotaz, ale spíš se týká těch co bydlí kolem Mělníka nebo třeba i praze východ ( dnes střední čechy )

zkrátka: nevíte někdo o volném place, kde se dá v klidu zkoušet trakční schopnosti pažouta?

netipujte parkoviště u Tesca nebo třeba v Letňanech u Avie ( to je soukromé a prudí tam ochranka, aspoň loni ano ). tady v Nera moc místa není a dál to tady zatím moc neznám. tak kam jezdíte?

mega parking u Spolanske vratnice 1 , parkuji tam kamiony a ted tam bude prazdno , je to v Libiši

nazdárek Pe.tr. zrovinka včera jsme tě potkali na Tůmovce. ty ve směru na Nera a my Prahu:) jinak všem díky za tipy. ten parking u Spolany si večer zkusím. teď mě čeká cesta do Prahy na Dědinu. docela se těším:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: vix

vysvitlo sluníčko... snad ta černá barvu bude ty paprsky co nejvíc pohlcovat ;)

svítí nemíním až půjdu z práce škrabat tu námrazu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: vix

vysvitlo sluníčko... snad ta černá barvu bude ty paprsky co nejvíc pohlcovat ;)

svítí nemíním až půjdu z práce škrabat tu námrazu ;)

Kdyby bylo na mě, zimu bych udělal do konce ledna a pak s těma zasolenejma sra_kama pryč, vždycky úplně trpím za to auto když v tom jede....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...