Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Finální pozvánka


Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

medvede, myslis ze u vetsiny aut bude mozne dodat vic udaju nez rok vyroby apod z TP?

ja ani nevim co tam mam za doplnkovou vybavu a co tam uz bylo v zakladu :) asi bych musel napsat "zaklad: fsecko" :)

Tak napíšeš:

Peugeot 306 S 16

R.V. 1xxx

Motor 2,0 16 V

Výkon xxkW/yyPS

Palivo: benzín

Výbava:

bla

blabla

blablabla

blablablabla

atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malý dotaz:) Nevím, zda se mi podaří dorazit, to budu vzhledem ke zkouškám vědět v průběhu ledna, ale jde mi hlavně o to, když budu mít zajištěná 2 lůžka, zda kdybychom přijeli nakonec auta 2 po 2lidech, zda se vejdou někam na pokoj na zem? Karimatky atd. Samozřejmě že by nějak zaplatili, ale jde o to, že ti ostatní 2 jsou taky ve zkouškovém..:( Díky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Malý dotaz:) Nevím, zda se mi podaří dorazit, to budu vzhledem ke zkouškám vědět v průběhu ledna, ale jde mi hlavně o to, když budu mít zajištěná 2 lůžka, zda kdybychom přijeli nakonec auta 2 po 2lidech, zda se vejdou někam na pokoj na zem? Karimatky atd. Samozřejmě že by nějak zaplatili, ale jde o to, že ti ostatní 2 jsou taky ve zkouškovém..:( Díky:)

Jak je psáno v pozvánce, tak pro tvrdší nátury možnost spaní na zemi je (ale z ekonomických důvodů samozřejmě až po zaplnění všech lůžek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: jarajarda

Malý dotaz:) Nevím, zda se mi podaří dorazit, to budu vzhledem ke zkouškám vědět v průběhu ledna, ale jde mi hlavně o to, když budu mít zajištěná 2 lůžka, zda kdybychom přijeli nakonec auta 2 po 2lidech, zda se vejdou někam na pokoj na zem? Karimatky atd. Samozřejmě že by nějak zaplatili, ale jde o to, že ti ostatní 2 jsou taky ve zkouškovém..:( Díky:)

Jak je psáno v pozvánce, tak pro tvrdší nátury možnost spaní na zemi je (ale z ekonomických důvodů samozřejmě až po zaplnění všech lůžek)

Tak teď nevím jestli si rozumíme:myslim Myslel jsem to tak, jestli tam jsou pokoje po 2 nebo po 4 (?), tak když budu mít pokoj pro 2, jestli se tam vměstnaj 2 lidi třeba na zem, nebo je to tak malinký že to vůbec nepůjde? Díky.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: oddie

Můžu přijet na zimní klouzání, když mám letní gumy? :aut

He he, dost blbej dotaz vzhledem k Medvědově názoru na tohle téma. Takovej skoro řek bych provokativní :myslim:D

No Medvěd si na tohle téma už něco vyslechl v hospodě :) Nicméně do hor na sníh bych s tím fakt nejel, to je spíš malá provokace ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si vybavím, s jakýma "zimákama" dorazil Marlin na první klouzání, kde sníh opravdu BYL, tak si myslím, že by i Tvé lanťáky byly o několik řádů lepší volbou - ale věřím v Tvou soudnost (a též pravidelnou bojkotaci velkých srazů), že se Tvé účasti na letních tak nějak nebojím.

Doufám, že do půlky února nějaký to bílý svinstvo napadne, ať je na čem se klouzat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

no, skoro slicky... to priznam. Ale zimaky to byli :D

Zimáky, které mají na některých místech vzorek 1 - 2 mm u mě opravdu nejsou gumy vhodné pro jízdu do hor (a už vůbec ne na klouzání, kde se dá s úspěchem předpokládat, že se nepojede po slané břečce, ale že trasa bude záměrně volena po silnicích nižších tříd s možností výskytu úseků pouze protažených pluhem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...