Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledam tohle :-)


voštík

Recommended Posts

Nemáme, ale když jsem měl jěště 205, tak jsem suntal tel 3 děrový plasta a zbylé díry provrtal a dopiloval a tlačítka sehnal na vrakáčí a vyloupnul barevné sklíčka a dal jiné s

konkrétně přídavkky a přední mlhovky. vypadalo to super jako origoš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To všem Prosím Vás, chalani zkušení, měl bych tři otázečky, chci si dát dopředu podporu do hmlhy

- jak jste protahovali vodiče k tomu přídavnýmu spínači na přední mlhovky tím středovým tunelem a dál skrz kapotu na baterii a mlhovky ? To se musí sundavat palubka nebo stačí její decentní odstrojení ?

- origo spínač co má každá 205ka, rozsvicuje přes relé jenom zadní hmlhovku nebo je zapojenej i na přední a vodiče vedou aspoň do pojistkový skříně? (tuhle variantu bych bral) Mate mě totiž to velký množství drátů co je do něj zapojených a taky dvě volný patice v pojistkovce na relátka.

- a nepředpokládali Frantíci todle všechno a nepředinstalovali to tam všechno už dopředu? :-)

Díky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S mlhovkama nevím, sám o nic uvažuju.

Ale řekl bych, že budou na zvláštní spínač, protože podle zákona musí být signalizovány přední světlomety do mlhy zelenou kontrolkou, jako zadní žlutou.

Ptal jsem se na ten panýlek : u lidí, co ty auta rozebírají, říkali, že víc jak 3 díry mají tak 1-2 na 100 ks.

Jinak, někdo si prej kupoval origo od Peugeota za 800,- + čudl se zelenym světlem asi za cca 250,-

jestli chybějí v pojistkovce 2 relátka... a nahodou nemáš okna v elektrice, tak to bude asi na okna v elektrice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Filip: no je to 4 roky zpět, a bívalá 205, ale dráty jsem dal nový už od tech pojistek v motoru /hned za baterkou/ a přes novou pojistku do relátka a na světla /podle mě nemá cenu tahat dráty dovnitř a pak zpět ke světlum. Co se týká vypínače tak jsem dráty strkal skrz tlacítka do střed. panelu bez rozebrání a vylezli mi pod plastem pod volantem tam jen přidělat ke svazku a prostupem za pojistkama do motoru a na relé. Ostatní jsem natáhl od vypínače zadní mlhovky /má to výhodu že když zhasneš světla tak se vypnou a je to jištění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...