Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nestartuje


majo012

Recommended Posts

Původně zaslal: majo012

mam 406 1.8i r.v.96 dovoz z belgicka a bola tam stara baterka trochu robila problemy a dnes neslo nastartovat tak sme to skusali kablami a neslo.hned som kupil novu baterku ale ani to necekne.predtym aspon pretocilo....???nevie dakdo pomoct?

skus tam dat daku baterku z auta co jazdi ja ked som raz kupil novu baterku tak som sa za 20 min vratil na vymenu lebo bola vybita uplne tak som vymenil za druhu a auto islo nastartovat v pohodicke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baterka je v pohode,som ho dnes roztiahol a hned chytil a potom znova ked som ho vypol tak nesiel....:bojim.mam tam odpojenu tu klavesnicu s kodom,je mozne,ze je tam vypadnuty nejaky kontakt,ktory bol dany ako klema aby obisiel pri startovani tu klavesnicu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majo012

baterka je v pohode,som ho dnes roztiahol a hned chytil a potom znova ked som ho vypol tak nesiel....:bojim.mam tam odpojenu tu klavesnicu s kodom,je mozne,ze je tam vypadnuty nejaky kontakt,ktory bol dany ako klema aby obisiel pri startovani tu klavesnicu??

hmm tak ta klavesnica by mala byt imobilizer to ked chces nastartovatz sa tam dava kod a ty si ju vybral von???

EDIT:s tou klavesnicou ti bude musiet poradit dakto iny lebo ja som ju este v ziadnom aute nastastie nemal

[upravil dne 5.1.2008 maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo musíš zapojit klávesnici imobilizéru , protože jak si vyndal baterku,tak si resetoval řj a musíš zadat kód a pak teprve nastaruj a poté lze prý klávesnici odpojit,nebo podle návodu nechat klávesnici zapojenou ale nebudeš muset zadávat kód !!

Ovšem průser bude pokud nevíš kód !! Ten imobilizér totiž blokuje přívod benzínu nebo nafty do čerpadla a tím páden to nenatočíš !!!

[upravil dne 6/1/08 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...