Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Offroad 205- Kde se jí líbí nejvíc:)


jarajarda

Recommended Posts

:D No radost pohledět, ale 406 bych nechtěl tahat ven..:D Jo sněhový poklice, včera si jedu v Liberci po okruhu a při 80 strašný vibrace..si říkám co to..s vyšší rychlostí to nepřestávalo, kdyby to bylo upadlé závaží,tak by to okolo 120 přestalo, ale dělalo to pořád. Obcházel jsem auto kolem dokola, lomcoval s kolama a hledal vůli a nic. Nakonec jsem do toho posadil kámoše a říkám svez se s tím. Zase to samé, od 80 hrozná klepavka. Říká, No tak to máš nejspíš bouli na gumě. Už sem se viděl jak jdu druhej den pro novou pneu.. Auto jsme zvedli a.....vzadu v kolech tak 5cm sněhu....V tu chvilku sem si připadal jako blbec, že mě to nenapadlo, mno ale mechanika taky ne.. A bylo po opravě. A zadara, taková je nejlepší:D No tak jsme při té příležitosti zkontrolovali vůle na nápravě a zatím je to 0 a festovní:) Ale do jara asi odejdou spodní čepy, manžety jsou zpuchřelé, no jo, jsou tam už skoro 18let, tak mají nárok..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky sem z my 309 zkousel delat snezny vozidlo. Neproslo to. Musel mne ze zaveji tahat taky nejakej offroad. Druhej den mne to stalo 2 hodiny lezeni pod autem a vybirani snehu a ledu ze vsech moznejch i nemoznejch mist. Jo a zku***l sem pri to tahani ze zaveji ten plastovej kryt pod motorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...