Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rychloměr po 40km spadne


maverick.petr

Recommended Posts

zdravím, pročítal jsem, hledal jsem a nevím..... Problém s rychloměrem a občas s palivoměrem. když jezdím kratší trasy 20km se studeným vše je jak má, ale jak se zahřeje zhruba po 40km tak padne ručka rychloměru a hotovo, občas naskočí, ale ukazuje blbiny (místo 80 -110) a podobně. Budíky jsem měl rozebraný čistil kontakty, přihýbal tyčky. Mám podezření na snímač rychlosti, protože pokud by byl blbej kontakt v přístrojovce tak by to dělalo nahodile a ne až po zahřátí:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

zdravím, pročítal jsem, hledal jsem a nevím..... Problém s rychloměrem a občas s palivoměrem. když jezdím kratší trasy 20km se studeným vše je jak má, ale jak se zahřeje zhruba po 40km tak padne ručka rychloměru a hotovo, občas naskočí, ale ukazuje blbiny (místo 80 -110) a podobně. Budíky jsem měl rozebraný čistil kontakty, přihýbal tyčky. Mám podezření na snímač rychlosti, protože pokud by byl blbej kontakt v přístrojovce tak by to dělalo nahodile a ne až po zahřátí:myslim

Ty tyčky musíš proletovat, přihnout nepomůže
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maverick.petr

proletovat?? jako veškerej styk tyček s tišťákem proletovat..... OK vyzkouším až bude chvilka

Já to dělal dvakrát, poprve to pomohlo na pul roku, tak jsem stavající cín odsál a nahradil novým, zatím to je OK. Letoval jsem to pod lupou, jde to lépe

Koukni sem -

[upravil dne 4/1/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...