Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání skla


Welis

Recommended Posts

Zdravim přestalo mi funguvat vyhřívání po stisknutí tlačítka svakne relé a konec ani se nepřisvítí a sklo nerozmrazuje mám podezření na pojistku ale v týhle zimně tady co máme se to nedá vyndavat jednu po druhý neví někdo kolikátka to je ?:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pojistka u mé 106 z r. 92 je F3-15A, je to první zprava nahoře(jsou to ty malé v interiéru). u vyšších ročníků jsem koukl do manuálu a je to taky F3, 15A, jen je kousek jinde.

Ale pojistkama to podle mně nebude-to by ti ani neseplo relé a navíc na tyhle pojistky je připojená skoro celá přístrojovka, potažmo klimatizace. Může to být taky v relátku-že sice cvakne, ale nedosednou kontakty. Nebo jsou přerušené dráty přímo k topným drátkům. Nic jinýho mně nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: freetimer

Tak pojistka u mé 106 z r. 92 je F3-15A, je to první zprava nahoře(jsou to ty malé v interiéru). u vyšších ročníků jsem koukl do manuálu a je to taky F3, 15A, jen je kousek jinde.

Ale pojistkama to podle mně nebude-to by ti ani neseplo relé a navíc na tyhle pojistky je připojená skoro celá přístrojovka, potažmo klimatizace. Může to být taky v relátku-že sice cvakne, ale nedosednou kontakty. Nebo jsou přerušené dráty přímo k topným drátkům. Nic jinýho mně nenapadá.

tak tak to by okamžitě vyhodilo čudl bejt to pojistkama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...