Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsviceni tlacitek -NAVOD + FOTO


f3Rd@

Recommended Posts

Tak jak jsem se vrtal v podsviceni, tak jsem udelal par fotek a udelam vam z toho maly navod...

Za1. Vyjmeme mechanizmus ovladani oken. Ve dverich je prichycen jednim sroubem -povolit sroub a vycvaknout..

[upravil dne 4/1/08 f3Rd@]

post-0-14109598074489_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. Sklada se to ze dvou casti ktere jsou spojeny plechovymi propojkami, musime tyto dve casti opatrne rozevrit. Odpajet oranzove diody a zapajet diody s odpovidajici barvou. Jedna se o klasicke 3mm LED.

[upravil dne 4/1/08 f3Rd@]

post-0-14109598075213_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Přema

Pěkný.....:super:super:super ale musel bych to udělat na celém autě na rádiu.klimě atd a to by byl masakr....

ale ty si rád hraješ nebo ne??udělej dveře pak se dej do ostatku:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sarkomi

Původně zaslal: Přema

Pěkný.....:super:super:super ale musel bych to udělat na celém autě na rádiu.klimě atd a to by byl masakr....

ale ty si rád hraješ nebo ne??udělej dveře pak se dej do ostatku:super

Hraju ale to je fakt piplačka a na to já nemám nervy stačí mi jak jsem dělal ty budíky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobra praca ale tiež by som prijal ked to už niekto robil a budikmi a vlastne pristrojovkou celou v četne palubneho počitača mam 307 skor ako sa do toho pustim premierovo ak to už niekto ma za sebou :myslim ked som to robil v lagune tak mi to trvalo tyžden ale fakt tam bolo gombikou a klima a to všetkosom robil na dvojfarebno zapnuty modra a vypnute tlačitko červene plus budiki a všetko noo ale 307hm.. a tiež by som chcel niečo ako ma škoda super B osvetlene madla dveri v zadu je to celkom fajn vec :) ked sa nikto nenajde kym sa do toho dam urobim tiež navod možno sa niekomu hodi

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...