Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak jsem trochu vylepšoval....


Přema

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

prema - ty si si zmylil auto co? ako vidim tak by si si mal na objednavku kupit rozobrate lamborginy a pomalicky ho doma skladat a vylepsovat.myslim ze to by bolo nieco pre teba.samozrejme s dieslovym motorom nech to je nieco nove:super

Nerozumím ti.....o co ti jde o tu rozpěru?????a proč bych jsi nemohl upravovat auto podle sebe a že mě to baví???? a že to stojí prachy??? No a co........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: jozefsv

prema - ty si si zmylil auto co? ako vidim tak by si si mal na objednavku kupit rozobrate lamborginy a pomalicky ho doma skladat a vylepsovat.myslim ze to by bolo nieco pre teba.samozrejme s dieslovym motorom nech to je nieco nove:super

Nerozumím ti.....o co ti jde o tu rozpěru?????a proč bych jsi nemohl upravovat auto podle sebe a že mě to baví???? a že to stojí prachy??? No a co........

chlape to bol kompliment.obdivujem niekoho kto sa dokaze takto hrat s autom.tou skladackou som myslel ze az vtedy by to bola radost lebo zjavne ta to bavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: jozefsv

prema - ty si si zmylil auto co? ako vidim tak by si si mal na objednavku kupit rozobrate lamborginy a pomalicky ho doma skladat a vylepsovat.myslim ze to by bolo nieco pre teba.samozrejme s dieslovym motorom nech to je nieco nove:super

Nerozumím ti.....o co ti jde o tu rozpěru?????a proč bych jsi nemohl upravovat auto podle sebe a že mě to baví???? a že to stojí prachy??? No a co........

chlape to bol kompliment.obdivujem niekoho kto sa dokaze takto hrat s autom.tou skladackou som myslel ze az vtedy by to bola radost lebo zjavne ta to bavi

Tak to promin,omlouvám se špatně jsem to pochopil.....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Přema

Jdu shánět folii...... ale jakou....????

Destiny: porad.....

K tvemu auti by mi sedel ten hlinik.... ja tam budu davat nejspis carbon (na ozdobne listy).

Nemůžu sehnat hliníkovou folii,jenom carbon ten není problém......ale carbon je dost tmavý a splinul by s černým čalouněním.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Přema

Jdu shánět folii...... ale jakou....????

Destiny: porad.....

K tvemu auti by mi sedel ten hlinik.... ja tam budu davat nejspis carbon (na ozdobne listy).

Nemůžu sehnat hliníkovou folii,jenom carbon ten není problém......ale carbon je dost tmavý a splinul by s černým čalouněním.....

Prave proto by to chtelo neco kontrastniho, tak zkus jen nejakou stribrnou folii to taky bude vypadat dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: Přema

Jdu shánět folii...... ale jakou....????

Destiny: porad.....

K tvemu auti by mi sedel ten hlinik.... ja tam budu davat nejspis carbon (na ozdobne listy).

Nemůžu sehnat hliníkovou folii,jenom carbon ten není problém......ale carbon je dost tmavý a splinul by s černým čalouněním.....

Prave proto by to chtelo neco kontrastniho, tak zkus jen nejakou stribrnou folii to taky bude vypadat dobre.

To by byl hnus a nešlo by to dobře vytvarovat.....to chce folii která pujde teplem vytvarovat ale v hliníku jsem ji zatím nenašel:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: buml

mooooooc pekny:potlesk:potlesk:potlesk este sem zvedavej na ty Bremba:super

kotouče a desky objednány nové ale BREMBA asi až na jaře kvuli zimních kol....

tak to uz sme dva kdo se tesi na lepsi pocasi, ty na Bremba a ja abych moh zacit stavet:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...