Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupa 406 coupe ( Dvojliter)


Mikso

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

najprv som spekuloval nad 2,0 ale nakoniec som sa sam presvedcil ze ak sila tak jedine 3,0.nech to stoji zato.tieto novsie motory maju dobru spotrebu na vykon.odporucal by som toto http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vmmoyarzbdic

Ty vole, ta cena je super....ale je to 2000 cize prechodovy model co mi moc nevonia...ale za tie prachy

A co sa tyka spotreby tak na 3,0 je super....ak chodim "normalne" mam priemerku 7,5-8 samozrejme ak stupam je vyssia....ale dlhodoby priemer mam 9 co sa mi zda super na ten objem a vykon :papa

aky prechodovy model.je tam novy motor a to je asi vsetko

Napriklad calunenie na dverach nie je presivane...a podla toho sa to pozna....a je tam aj viac troska odlisnosti a aj v motore...ale uz si nepamatam ake presne....ked som zhanal auto som sa s tym stretal a odhovarali ma od tohto prechodu ze radsej 2001 rocnik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

daj fotku toho calunenia, ci mam ine.to ma zaujima ta zmena

[upravil dne 5.1.08 jozefsv]

No napriklad ked si pozries ten inzerat tak na nom ma to calunenie na dverach uplne rovne....a ked si pozries napriklad moju recenziu tak je tam jedna foto kde to presivanie je vidiet....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Jasne jazda je na tom skvelá... a každy nech si to kŕmi čím chce... Aj ja som chcel 3,0...ale jedine ten 152kW a automat(to som mali ba velke oci). Lenze mat auto co ceze aj male deti pri ceste, je nad moje pomery zatial :bojim ..Ale po tomto traktoriku si urcite kupim S8 konecne...

Ved presne ten 152kW ale nie automat, to som nechcel....a spotrebu si tiez moju pozri...nie je to nic hrozne v porovnani s mensimi objemami motorov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha.mam to starsie calunenie, ale to mi akosi vobec nevadi.hlavne som chcel silnejsi motor a mensiu spotrebu tak som volil 152 kw.medzimesto mam do 8 litrov ak jazdim celkom svizne po nasich cestach.co je pre mna fakt super.moje prve ziguli zralo viac a neslo vobec:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy si predstavuje pomer spotreba/vykon inac... Ale tah to musi mat to mi je jasne... lenze ja ked mu davam riadne nazrat, tak zere 6,5 priemer a to je skoro polovica (som student, musim otacat kazdu korunu 2x) :cool: ....a to je to co ja teraz potrebujem... 6, alebo 8 valec benzin to ano, ale inak ma neoslovili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Kazdy si predstavuje pomer spotreba/vykon inac... Ale tah to musi mat to mi je jasne... lenze ja ked mu davam riadne nazrat, tak zere 6,5 priemer a to je skoro polovica (som student, musim otacat kazdu korunu 2x) :cool: ....a to je to co ja teraz potrebujem... 6, alebo 8 valec benzin to ano, ale inak ma neoslovili...

Ved to je 6 valec...

A to musis byt dobry student ked si mozes dovolit auto...to za mojich studentskych cias sa chodilo bicyklom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

aha.mam to starsie calunenie, ale to mi akosi vobec nevadi.hlavne som chcel silnejsi motor a mensiu spotrebu tak som volil 152 kw.medzimesto mam do 8 litrov ak jazdim celkom svizne po nasich cestach.co je pre mna fakt super.moje prve ziguli zralo viac a neslo vobec:D

No tak to mas presne ten model....ale uz si vazne nepamatam v som sa este lisi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Kazdy si predstavuje pomer spotreba/vykon inac... Ale tah to musi mat to mi je jasne... lenze ja ked mu davam riadne nazrat, tak zere 6,5 priemer a to je skoro polovica (som student, musim otacat kazdu korunu 2x) :cool: ....a to je to co ja teraz potrebujem... 6, alebo 8 valec benzin to ano, ale inak ma neoslovili...

ked kazdu korunu otacas dvakrat tak preco si si kupoval drahe hdi?pozri si rozdiel ceny medzi hdi a benzinom a uvidis kolko na benzinovom aute usetris korun pri kupe.a ked ti skonci turbo tak to bude dalsia pekna investicia.daj si tieto polozky do kopy a ja sa ta potom pytam, kolko km nabeham na benzinovom aute za tento rozdiel? schvalne si to prepocitaj.jedine ak ti kupil toto auto niekto iny nez ty sam tak potom tomuto tvojmu prispevku rozumiem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Ja viem, ze to je 6valec...to len tak ku tej povodnej teme, ze chlap che 2,0l... Ved hej makam ako šrob, tak si zasluzim troska luxusu... tie auta vizeraju drahsie ako v skutocnosti su :mrk ...uz som sa za 5 rokov nacestoval vlakmi dost

No ok teda....tak nic som nepovedal :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Pozzeram, ze mas bydlisko stred sveta..... Zevraj tam je nejaka firma na turba....?? som vcera pocul... je tam nieco take, bo si chcem dat moje odmerat

Ano? Tak o tom teda neviem veru...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je pravda že ten nový motor méně žere, než ten starší...já mám dlouhodobou spotřebu 12litrů ale hodně si užívám zvuku a zátahu motoru... teď v zimě 14litrů...

pokud je ten 2.2hdi motor stejný jako v sedanu, tak rozhodně se s mým třílitrem nemůže v ničem rovnat... (ani ve spotřebě :D - bohužel :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...