Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kupa 406 coupe ( Dvojliter)


Mikso

Recommended Posts

ja osobne bych prohledal ruzne servery zabyvajicimi se prodejem ojetin at ceske, tak i zahranicni, individualni dovoz dnes neni problem

www.tipcars.cz

www.sbazar.cz

www.aautorychle.cz

www.cars.cz

www.autoboerse.de

www.autoscout.de

www.mobile.de

www.autoscout.fr

www.autoscout.ch

www.annonce.cz

pak bych zkusil mrknout na weby jednotlivych prodejcu peugeot, muze se stat, ze jim to tam nekdo postavil bud k prodeji nebo protiuctem

Kdo hleda najde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem viděl jedno nádherný tmavě zelený v Brně. 2001, max. výbava mimo tempomatu, světlehnědá kůže a 87t najeto. Dovoz Itálie. Mít zbytečnejch 215 t.,- tak jdu asi do něj. Fakt nádherný, jen pár ďolíčků z parkovišť. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak chces dobre auto v dobrom stave tak jedine cudzina a to si priplat.2,0 sa tazko hlada v plnej vybave - skoro nemozne.skoda ze vobec taky motor do toho auta davali,je to slabulinke.u nas same vraky a cechy budu na tom podobne.za malo penazi toto auto v dobrom stave nekupis

edit - ak chces tak ti mozem v de nieco pohladat

[upravil dne 4.1.08 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

ak chces dobre auto v dobrom stave tak jedine cudzina a to si priplat.2,0 sa tazko hlada v plnej vybave - skoro nemozne.skoda ze vobec taky motor do toho auta davali,je to slabulinke.u nas same vraky a cechy budu na tom podobne.za malo penazi toto auto v dobrom stave nekupis

edit - ak chces tak ti mozem v de nieco pohladat

[upravil dne 4.1.08 jozefsv]

promin,ale 2.0 neni zrovna slaboulinky,mam taky 2.0 a jede fakt pekne s prumernou spotrebou do 8.5 litru,ja si nestezuji,220km udela s prehledem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byt tebou, tak do 2,0 nejdem... vozil som sa na tom, nic proti, koni to ma cosi....lenze na 1,5 t je to malo...ale mne tam hlavne chybaju NM....Som fanusik ropy.. Jedine HDI, alebo 3,0 automat.... to je auto presne na mojho... Ja som ho chcel brat, ale tak ze si ho dam na plyn.. lenze vela technikov ma odhovaralo, tak som kupil 2,2 HDI a to sa s 2,0 benzinom neda porovnata k 3,0 tej slabsej sa to priblizi pruznostou... sice mam mastne hadice, ale ako tak citam, nie som sam, tak som kludny :roker Ak chces tak ta preveziem (a urcite aj presvedcim :mrk )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

to ano, a z nich urobi jeden potom. :potlesk

no neviem kde si ty kupoval svoje ale benzinak sa da kupit celkom dobre v de.a diesel do sportoveho auta, to nekomentujem.porovnavat 2,2 hdi so 140 kw benzinom moze len clovek co o tom nema sajnu.s tym 140 kw ta preskocim

edit - sorry miksovi za :xvul.uz nereagujem

[upravil dne 5.1.08 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja viem o vykonovych parametroch urcite dost... udaj o konoch a zrychleni

0-100 je pre tyh co sa o tom prd vyznaju, takisto ako aj maximalka je len lakadlo na oci... V prevadzke potrebujes pruznost cize napr.: 80-120 a tu ti daju NM a turbo a nie koniky.... kolko NM ma ten 140kW motor? Myslim ze ten 2,2 HDI je urcite sportovejsi motor ako nejaky stvorvalec benzin a este aj bez turba. Ja mam 150PS a 370NM... neviem kam by tych benzinovych 140kW doskocilo... Inac som skusal ten 2,0l benzin v 406 coupe a 81kW TDI VW ho preskoci na volnobehu a to ma o 26 koni menej... To je moj pohlad...nechcem sa hadat, ale mam svoju pravdu o vykonoch benzin vs nafta... Teda pokial to nie je VTEC Honda... to su ozajstne sportove motory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Tak ja viem o vykonovych parametroch urcite dost... udaj o konoch a zrychleni

0-100 je pre tyh co sa o tom prd vyznaju, takisto ako aj maximalka je len lakadlo na oci... V prevadzke potrebujes pruznost cize napr.: 80-120 a tu ti daju NM a turbo a nie koniky.... kolko NM ma ten 140kW motor? Myslim ze ten 2,2 HDI je urcite sportovejsi motor ako nejaky stvorvalec benzin a este aj bez turba. Ja mam 150PS a 370NM... neviem kam by tych benzinovych 140kW doskocilo... Inac som skusal ten 2,0l benzin v 406 coupe a 81kW TDI VW ho preskoci na volnobehu a to ma o 26 koni menej... To je moj

pohlad...nechcem sa hadat, ale mam svoju pravdu o vykonoch benzin vs nafta... Teda pokial to nie je VTEC Honda... to su ozajstne sportove motory...

na porovnavanie motorov si zaloz ine tema.mozno sa nieco dozvies.ak chces tak dame sprint niekde na letisku za peniaze a ja ti ozaj ukazem ako ta preskocim.

ps. ty mas chipnute auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Pato406coupe

Tak ja viem o vykonovych parametroch urcite dost... udaj o konoch a zrychleni

0-100 je pre tyh co sa o tom prd vyznaju, takisto ako aj maximalka je len lakadlo na oci... V prevadzke potrebujes pruznost cize napr.: 80-120 a tu ti daju NM a turbo a nie koniky.... kolko NM ma ten 140kW motor? Myslim ze ten 2,2 HDI je urcite sportovejsi motor ako nejaky stvorvalec benzin a este aj bez turba. Ja mam 150PS a 370NM... neviem kam by tych benzinovych 140kW doskocilo... Inac som skusal ten 2,0l benzin v 406 coupe a 81kW TDI VW ho preskoci na volnobehu a to ma o 26 koni menej... To je moj

pohlad...nechcem sa hadat, ale mam svoju pravdu o vykonoch benzin vs nafta... Teda pokial to nie je VTEC Honda... to su ozajstne sportove motory...

na porovnavanie motorov si zaloz ine tema.mozno sa nieco dozvies.ak chces tak dame sprint niekde na letisku za peniaze a ja ti ozaj ukazem ako ta preskocim.

ps. ty mas chipnute auto?

Ale no tak holky...nehadejte se.

No musim suhlasit ze do toho auta proste naftak nejde....ale zase musim povedat ze ani tie benziny (mam na mysli teraz 3,0 vo fulke) tiez zrovna nie su lacnee....

Ale ta jazda .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

najprv som spekuloval nad 2,0 ale nakoniec som sa sam presvedcil ze ak sila tak jedine 3,0.nech to stoji zato.tieto novsie motory maju dobru spotrebu na vykon.odporucal by som toto http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vmmoyarzbdic

Ty vole, ta cena je super....ale je to 2000 cize prechodovy model co mi moc nevonia...ale za tie prachy

A co sa tyka spotreby tak na 3,0 je super....ak chodim "normalne" mam priemerku 7,5-8 samozrejme ak stupam je vyssia....ale dlhodoby priemer mam 9 co sa mi zda super na ten objem a vykon :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

najprv som spekuloval nad 2,0 ale nakoniec som sa sam presvedcil ze ak sila tak jedine 3,0.nech to stoji zato.tieto novsie motory maju dobru spotrebu na vykon.odporucal by som toto http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vmmoyarzbdic

Ty vole, ta cena je super....ale je to 2000 cize prechodovy model co mi moc nevonia...ale za tie prachy

A co sa tyka spotreby tak na 3,0 je super....ak chodim "normalne" mam priemerku 7,5-8 samozrejme ak stupam je vyssia....ale dlhodoby priemer mam 9 co sa mi zda super na ten objem a vykon :papa

aky prechodovy model.je tam novy motor a to je asi vsetko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...