Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

36. pražský minisraz, 10. 1. 2008 v 18 hodin, restaurace Peugeot - club, Zahradní Město


Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že nedávno byl velký vánoční sraz v Praze (P.S. - jídla a nějaké koly z účtu se již vysvětlily!!!!), tak jsem myslel, že o sraz nebude zájem.

Pokud by byl, myslím si, že by na Zahraďáku neměl být problém s rezervací na čtvrtek (nebo má někdo nějaké lepší řešení???).

Pravidelné srazy již nějAký čas organizuje John, tak se mu nechci plést do řemesla (ostatně je docela možně, že jsme se spolu dokonce o tom, že by byl sraz až v únoru bavili).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Mefisto86

Taky jsem koukal jak vyvoraná myš. První čtvrtek v měsíci a ono nic.....

Netopýrka: Zapojit se můžeš, ale zcela určitě tě porazim:D:D:D

nevím ale na svém nevidím ani původní barvu:Dz těch pár cest do Volar auto pomalu bílé:(než modré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

10. mám dovču, takže klíďo dorazim, dlouho jsem vás neviděl;)

Net+ Mef: Tuhle soutěž vyhraju s přehledem já, klidně můžu udělat důkazní foto;):D

No, moje jsi snad taky viděl, ne?? Tak bych si na tvem miste zase tam moc nevyskakoval ... JÁ myl auto naposledy 10.9 ... vloni :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

... vloni :P:D

Myslím že tu moc členů nebude, co už letos stihli umejt auto... :mrk

Za sebe bych to viděl vcelku jako obvykle. Pokud do tý doby neabsolvuju srážku s pterodaktylem nebo ještě hůře nějakým tím blbcem, je vcelku pravděpodobný že se tam můj ksicht taky ukáže :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Zkusím dorazit, ale do 20:00 makačenkuju na SM ... můřete mi prosím někdo z přítomných lehce po osmé cinknout, bo písnout SMS, jestli tam ještě jste, abych nejel zbytečně? ;)

minule jsem byl minimalne do 23, tak kdyz tak tam budem dva no:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...