Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hučení :o)


Cidas

Recommended Posts

Cidas :

No, hučení. A nemohl by to být homokine?ák? Když vytočíš plnej rejd, tak zvenku uvidíč, jak se kolo cuká při rozjezdu. Většinou to má i mírně cvakavej zvuk + vibrace do volantu. Správná strana je ta, na kterou máš vytočený volant. Vnitřní kolo je vždycky otočeno o větší úhel.

Možná že to není to ono, ale kdby náhodou....

Máš dobrý, mně zlobí něco vepředu a nevím co to je.

Ve čtyřech lidech po 50 km mi zepředu se začne ozývat brutální se zadírající se zvuk. Když vyřadím, tak to přestane, motor se vytáčí bezproblémů. Jako by to šlo od nápravy, spíše pravá strana. Když uberu plyn, srovnám otáčky motoru s koli, tak to přestane. Začnu brzdit motorem, přidám, tak do dře jako kráva, vibrace na kastli.

Už jsem z toho neš?astnej. Vyměnil jsem ložisko, kotouče, homokine?ák. Mám tam i jinou převodovku, dělalo to při staré, i té současné.

Nevím, čím to může být a štve mně to, že to nastává za tak specifických podmínek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To CIDAS: Podle mě je to střední kloub na pravé poloose. Mě to dělá také, při jizdě do pravotočivé zatáčky, zejména když jsem naloženej a jedu do kopce tak to vybruje. Myslel jsem že to jsou silenbloky na motoru ale je to poloosa.

AUTOBENEX -Poloosa výměnou=3.500Kč

ČUS MAXIM :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem oddie

... Glogar - poloosa repase = 1.000,-Kč

Nemám se ti na to někdy mrknou, co že to asi bude?

To by byla super cena... No ale hlavně nevim pořád co to je. Třeba to bude jak ložisko tak půlosa... :( Občas mi to tam trošku zakvrdlá, no nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to hučení nějaký virový onemocnění Peugeotů ?? :D:D, páč mi to teď o víkendu začlo taky, měl jsem podezření na ložisko - rozhodně by to byla příjemnější chyba než půlosa ... no uvidíme, co se z toho vyvrbí ... teď mě vysosávaj Vánoce, takže to dám eště na chvíli tzv. k ledu :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, prostě tu poloosu (resp. kloub) rozházej na prvočinitele, co je vydřené a vymlácené opravěj (navařením, elektroforeticky nebojánevímjak), přebrousej, složej, a je to.

Nemá to sice zdaleka takovou výdrž jako originál, ale za tu cenu.

Kdekoliv berou poloosy výměnou + doplatkem, to dělaj takhle. Akorát pro ty velké distribučky to dělaj někde venku, proto je to tak drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cidasi, přesně ty samý \"příznaky\" měla nemoc na mym vozítku, po ujetí 50km to začlo drhnout a tak za dva mesíce už to mlátilo jaksv.ňa. Diagnoza byla pak jasná- poloosa v čoudu. Která, se dá lehce poznat..

V Petrovicích mají dobrý jméno a daj ti i nějakou záručku.

Ale v plzeňskym ABenexu mi prodali repas za 2000! a za 250 vyměnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...