Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vymena budikov


RaCes

Recommended Posts

chcel by som sa spytat..mam vybavu xa a mam tam budiky s analogovymi hodinami bez otackomera...a mam moznost zakupit budiky s otackomerom s digitalnymi hodinami a potrebujem vedet ze ci ked to vymenim komplet budiky vyberem a dam nove na ten isty kabel ci mi bude fungovat otackomer a digitalne hodiny :myslim poradte prosim kto s tym ma skusenosti :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz si vezmu Feldu,. tak u jedne jsem prehazoval hodinove budiky za oackomere a nic se nemenilo, jen ty budiky a vse v pohode funguje. Takze by to mohlo i zde, protoze jediny co tam je, tak je hruidelka k tachu (stary model) a u noiveho uz je vse elektricke, tak by to mozna i mohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super diki brachovia.....ja pojdem si pozicat tie budiky z jednej preajne...popripade to tam namontujem nech to viem vyskusat ..... a ked to bude slapat tak to kupim... mam novsi model tak je tam len jedna koncovka kablov....tak aj podla mna by to teoreticky po prehodeni malo slapat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi nevite nekdo o nejakych zecich budicich nez jsou ty standarti,se mi vubec nelibi.Kdysi jsem nasel nejakou polskou firmu,ta dela na hodne typu Pazoutu ale na tu nasi krasavivi ne:grr Kdyz tak sem neco hodte;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...