Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Online Bussines System


Tomas-X

Recommended Posts

ahoj, nebyl by link?

ale ja osobne bych od takovychto nabidek daval ruce pryc, vetsinou se jedna o ruzne formy \"letadla\" i kdyz to mnohdy maskuji za legalni cinnost.

zakladni princip je stejny, firma zaklada sit \"partneru/dealeru/pomocniku....\" v oboru podnikani firmy, kvalifikace pro praci neni potreba zadna (s vyjimkou obecnych \"nadseni, chut vydelavat velke penize, ....\") a o cinnosti ti reknou vice az na skoleni kam jsi pozvan (u chudsich firem ti jen poslou letaky na dobirku) a kde ti profesionalne vyskoleny clovek (obvykle v znackovem obleku namiru, se zlatou kartou a vozu luxusni znacky...) prednasi o tom jak skvele budes mit prijmy, hazi desitkami tisic atd... a jedine co pro to musis udelat je vstoupit do jejich exlusivni spolecnosti (za coz bohuzel musis zaplatit drobne administrativni vydaje v radu 2-30 tisic podle firmy).... no a pak se ti posypou velke penize...

uz jsem byl na nekolik podobnych prezentaci dotlacen znamymi kteri sli do toho skveleho byznysu a tak dlouho me otravovali az jsem si rekl ze bude lepsi tam s nima zajit a udelat si z nich lekraci namiste :-)))

bylo docela zabavne pozorovat jak se me snazili presvedcit a ponekud trapne kdyz uz nevedeli jak dal

pokud mas zajem, muzu popsat vic detailu :-)))

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus třeba www.pracenanetu.wz.cz, nebo když si koupíš MF Dnes tak skoro v každém výtisku je nějaký kontakt a pokaždé tě to hodí na ty samé stránky. Nechal jsem si od nich poslat i nějaké cdčko ale stejně tam nikdy nebylo řečené o co se vlastně jedná. Tak jsem od toho dal ruce pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Vvitty

ahoj, nebyl by link?

ale ja osobne bych od takovychto nabidek daval ruce pryc, vetsinou se jedna o ruzne formy \"letadla\" i kdyz to mnohdy maskuji za legalni cinnost.

zakladni princip je stejny, firma zaklada sit \"partneru/dealeru/pomocniku....\" v oboru podnikani firmy, kvalifikace pro praci neni potreba zadna (s vyjimkou obecnych \"nadseni, chut vydelavat velke penize, ....\") a o cinnosti ti reknou vice az na skoleni kam jsi pozvan (u chudsich firem ti jen poslou letaky na dobirku) a kde ti profesionalne vyskoleny clovek (obvykle v znackovem obleku namiru, se zlatou kartou a vozu luxusni znacky...) prednasi o tom jak skvele budes mit prijmy, hazi desitkami tisic atd... a jedine co pro to musis udelat je vstoupit do jejich exlusivni spolecnosti (za coz bohuzel musis zaplatit drobne administrativni vydaje v radu 2-30 tisic podle firmy).... no a pak se ti posypou velke penize...

uz jsem byl na nekolik podobnych prezentaci dotlacen znamymi kteri sli do toho skveleho byznysu a tak dlouho me otravovali az jsem si rekl ze bude lepsi tam s nima zajit a udelat si z nich lekraci namiste :-)))

bylo docela zabavne pozorovat jak se me snazili presvedcit a ponekud trapne kdyz uz nevedeli jak dal

pokud mas zajem, muzu popsat vic detailu :-)))

:D

Jojo, taky jsem se takovychto akci po dlouhem otravovani nakonec zucastnil a pote se vytecne bavil kdyz mi prednaseli vsechny ty vyhody a ty castky ktery budu vydelavat :D v mem pripade slo o Amway a projekt internetoveho obchodu W.E.B.S.O , bohuzel jeste nikdo z mych znamych kteri do toho sli se nikdy nepochlubil jak na tom teda je :D:D:D porad jen vyhybave odpovedi nasledovane presmerovanim hovoru na tema ze bych to taky mel zkusit :D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to HERBALIFE!!!!!!! Mam to z prvni ruky! Ne ze bych primo ja v tom jel, ale jeden muj blizky pribuzny se snazi \"vydelavat\". Jsou to inzeraty na netu a v novinach s adresami typu zhubnete.cz, pracedoma.cz a tak podobne a vsechny vedou na jedno misto. Je to normalni letadlo, maskujou to tim Herbalifem, ale jde tam jenom o to najit dalsi lidi, co zaplati. Na skoleni dostanes nejaky CD se skolicim videem a na jejich strankach, tusim www.obscentral.cz, je toho ke stazeni jeste daleko vic. Samy sracky!!! Zakazal bych to. Nejsem schopen tomu cloveku vysvetlit, ze z nej jenom vytahli penize. Ani nevim kolik.

Tolik kydu o neomezenych moznostech internetu jsem na jednom miste jeste nikde nevidel, nez v tech jejich materialech. Oni jim reknou, ze nemusi chodit po domech a prodavat a lakat, ze jenom daji par inzeratu na internet a do novin a budou vydelavat a nic nemusi delat. Nevim o tom, ze by ten dotycny uz neco vydelal a to uz v tom jede asi pul roku. Dostal doporuceni, kam vsude ma dat odkazy na svoje stranky, ktere mu vznikly zaplacenim vstupniho poplatku a dobra tretina tech stranek uz neni, nebo se dost zmenily podminky pro propagaci komercnich stranek. V tech materialech pouzivaji dost casto odborne terminy, kterym laik nerozumi a odbornik jenom krouti hlavou.

Cili moje doporuceni - kaslat na to. Pokud jenom trochu rozumis internetu a neco jsi uz prosurfoval, tak by ses tem jejich kecum musel vysmat. Nachytavaji na to jenom lidi, co tomu vubec nerozumi. Vytahnou z nich prachy a tim to konci.

A jenom perlicka na zaver: maji zakazano na strankach, ktere si sami pripadne vytvori pouzivat slovo Herbalife. VYSLOVNE zakazano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr605 dobře popsáno.

Kamoš se něčím tímdle taky nakazil, je to zase laděný do Amway. Těch výhod, peněz a hlavně nových přátel, co si najdeš ... :o)

Snažili se mně taky tím naočkovat.

Nedal jsem se. Protože vidina a sliby že budu do roka jezdit v BMW X5 se mi příčí a pak že budu bloudit po své nové vile o 25 pokojích je taky o ničem.

Snad jenom bych si splnil sen, vyjít na zahradu a když bych prošel kolem bazénu a heliportu, míjel tenosové kurty a zahnul u 17 jamky golfového hřiště do prava a při krásným počasí s dobrou viditelností, tak že bych zahlídnul maják na konci zálivu, který ještě samozřejmně stojí ještě na mém pozemku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ladis: Mozna, ze ti, co to letadlo vymysleli a rozjeli, tak uz takhle zijou... Ale ti chudaci, co se daji nachytat? Ti jim jenom na ty heliporty a golfovy hriste jenom trochu prispeji.

Ale nevymluvis jim to. Oni vedi, jak maji odpovidat takovym skarohlidum, jako jsem ja. Maji to v tech materialech. Je tam pro takovy druh lidi i presne pojmenovani. Rika se jim - a ted si nevymyslim, tak to tam je napsane - \"zlodeji snu\"! Takovym zlodejum snu oni neveri nic, co rikaji, protoze zlodeji snu sami nic nedokazali a ani nechteji nic dokazat. A zavidi tem, co v tom jedou, jejich budouci uspech a penize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Petr605

To Ladis: Mozna, ze ti, co to letadlo vymysleli a rozjeli, tak uz takhle zijou...

rekl bych ze to mozna tam je nadbytecne... znam dva lidi co na tom tvrde vyrejzovali (konkretne www.psm.cz), protoze vlastni u nas na \"vsi\" bar a v dobe kdy tam nechodi moc lidi (typicky po-st vecery) ho pronajimaji partnerum teto spolecnosti a poradaji tam prezentace firmy. samozrejme za provizi z nestastniku co podepisi... a oba maji 5 BMW s vilkou.

btw kdyz jsem tam byl dotahnut kamosem, bylo zajimave pozorovat lidi kolem. nejdriv jsme prisli, posadili se, servirka prinesla piti (pivko postavila prede me aniz bych si ho objednal) a zacala planovana show - prezentace v power pointu plna velkych cifer koncicich $ (pardon, Kc :) ) podle kterych sotva vyuceny soustruznik/uklizecka/... vydelava 50-80 tisic mesicne.

Protoze psm je klub spotrebitelu, ktery nakupuje od vyrobcu po vagonech a prodava zbozi svym clenum, mate sanci usetrit/vydelat spoustu penez nakupem elektroniky a dalsich veci pro sebe a nebo jejich prodejem dalsim lidem. Takze si jen zridite zivnostak a budete nakupovat za nase uzasne ceny a prodavat svym znamym (bohuzel, pan jiz nezminil ze doprava ze skladu neni v cene, ze zbozi bude doruceno vyhradne na vasi adresu a pak si tu lednicku znamymu doneste jak chcete a ze pri propagaci nesmite pouzivat jmeno firmy psm).

Kdyz jsem se po prezentaci snazil do katalogu nahlednout, tak ho kamos vzal, ukazal mi obal a se slovy \"to je jen pro cleny a neclenove ho nesmi videt\" ho schoval. Kdyz jsem se k nemu po case dostal potvrdil jsem si proc - ceny tam byly podstatne vys nez jakykoliv velkoobhcod.

Nu nevadi, cekal jsem kdy zacne to prave vydelavani penez, ale pan zacal s veselymi historkami ze zivota o tom, jak mu v jeho zlatem peru dosel inkoust pri podpisovani uctu v baru, tak proste nechal zlate pero cisnikovi a koupil si nove, atd... nudil jsem se a pozoroval jsem radeji okoli, bohuzel vsichni ty kecy hltali jak hladovi...

Druhou moznosti, jak vydelavat, je ziskavat nove cleny. Aby nas nenechal na pochybach, ze se nejedna o v te dobe jiz zname letadlo, predstavil nam :drasticky odlisnou\" strukturu spolecnosti - kazdy novacek ma sveho sefa (toho kdo ho ziskal) a ten mu pomaha se vypracovat (klofnout dalsi kafky). Protoze novacek nechce porad zustat novackem, hledi co nejdrive sehnat nekoho jineho, aby dokazal, ze dokaze byt tim spravnym sefem. Pote je povysen a na jeho pozici novacka ho nahradi ten dalsi. No a protoze Sef bez podrizenych neni spravny sef, hledi si novacek, pardon nyni uz sef, sehnat jednoho nebo vic podrizenych novacku. A ti nastupuji jiz popsanou cestu... Kazdy novacek zaplati poplatek za clenstvi v klubu, z ktereho 50% jde sefovi a zbytek spolecnosti, ktera tim pokryje naklady na skolitele, pronajem mistnosti atd atd (nezminil tenisove kurty a zaliv pro majitele, zajimave....????).

Takze jak moc vydelate? No nejdriv zaplatite pakatel, 24000, za clenstvi. Pak sezenete dalsiho tukana ktery vas vysoupne na sefa (inkasuje vas sef). A pote sezenete tretiho, za ktereho vyinkasujete 12000.

A od ted uz jen inkasujete...miliony.

Bohuzel je tu danova otazka, ale to neni problem, vas sef vam rad poradi jak spravne uctovat aby na konci roku byl zisk v cervenych cislech :D

A razem ziskate moznost vydelavat, setrit pri nakupovani, ucastnit se placenych kurzu pro nabizeni dalsich programu firmy....

Mimo jine muzete i inzerovat v novinach spolecnosti (ze by nekteri byli takovy tukani, ze by do toho chteli podruhy?)

Pak nastala faze presvedcovaci, kdy se dvojice sef-novacek venovali nebohemu pozvanemu a presvedcovali jej o vyhodach clenstvi. Do toho obchazel stoly prednasejici a pomahal presvedcovat. Me se snazil presvedcit na to ze dostanu zadarmo novy telefon i se smlouvou (kterou musim zaplatit). Ponekud jsem ho vyvedl z miry poznamkou ze pres ulici ho maji za korunu a tady bych mel platit 24000 :D Po nekolika dalsich poznamkach z me strany prestal mit zajem a bez rozlouceni odesel vedle. Kamos jeste chvilku neco kecal a pak me jeho sef se slovy \"sory ale ted si musime neco probrat a je to jen pro partnery vyhodil\".

Na odchodu po me servirka chtela 25.- za pivo (normalne tamtez stalo polovic) tak jsem ji oznamil ze jsem si zadne neobjednal a at si to vyresi s temi co me pozvali a odesel jsem.

Kupodivu je to uz pet let a stale jeste jsem si nevsimnul, ze by dotycny kamos mel BMW a vilku taky nejak nestavi... cim to asi bude??? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Vvitty

Kupodivu je to uz pet let a stale jeste jsem si nevsimnul, ze by dotycny kamos mel BMW a vilku taky nejak nestavi... cim to asi bude??? :P

To on asi nechce, aby mu ostatni zavideli, tak nedava navenek najevo, jak je bohaty.:D:D:D Oni to tak delaji vsichni.

Znam jeste jeden pripad - amway, nebo jak se to jmenuje. Kluk, dal se do toho, musel si koupit alespon jetyho bavora. No hroznej frajer, platil v hospode lidem, co o to stali, proste bohatej byznysmen :). Tohle trvalo asi tak pul roku a pak najednou byl bavor pryc a zacali se sirit reci, ze na toho bavora si pujcil a uz nemohl splacet, tak se ho zbavil. Pak jezdil chvili v Cliu, to pak taky prodal, pak ve shnily Sierre, nez mu shorela nekde na silnici a ted jezdi Skodou 120 a cim se zivi, to nikdo nevi. Jen vim, ze jednu chvili pracoval jako dlazdic u bratrankovy firmy...:cool: Takhle to konci asi ve vetsine pripadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...