Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

antiradar


jozefsv

Recommended Posts

1. Zjištění přítomnosti měřícího zařízení

2. Znemožnění provedení měření rychlosti

3. Znemožnění dokumentace spáchaného přestupku

Základní požadavky na příslušné řešení by pak měly být tyto:

1. Účinnost řešení - krabička, která pípne v okamžiku měření, je na nic. Stejně jako krabička, která pípá na každém rohu, když zachytí signál z dálkového ovládání garážových dveří.

2. Praktická proveditelnost a použitelnost - například to, že radar je možno vyřadit jaderným výbuchem, ví snad každý, nicméně pro použití v silničním provozu není tato metoda právě nejvhodnější.

3. Minimální nápadnost - odmontovaná poznávací značka sice relativně spolehlivě zabrání identifikaci automobilu na fotografii, nicméně policisty na ulicích bude přitahovat jako magnet.

4. Jakékoli řešení nesmí ohrožovat svého uživatele - tj. musí být nenáročné na obsluhu, nesmí odvádět pozornost atd.

5. Bylo by vhodné porušovat co nejméně platných zákonů ;-) Pokud už k něčemu takovému dojde, je vhodné to nepřehánět, aby sankce za takové použití byla nižší, než sankce za dopravní přestupky, kterým se člověk díky použití protiopatření vyhne. Jinými slovy postřílet policejní hlídku, od které Vám hrozí pokuta do 5.000 korun a strávit kvůli tomu zbytek života na Mírově, není zrovna projevem vysoké inteligence.

Pokračování zde:

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008010101

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testoval jsem Beltronics mesic a funguje spolehlive! Valentine One (V1) je pry lepsi, ale sam prodejce mi rekl, ze rozdil ve vykonu proti Beltronics RX65 EURO (stoji necelych 15K) cenu V1 neoduvodni. Cobry nebrat. Plati, ze funkcni detektor koupeny u ceskeho prodejce bude vzdycky drahej - tj. vzdycky pres 10 tisic. Mrkni nekdy na http://garaz.autorevue.cz, sekce Technika - Antiradary, kde se to hemzi nestastnikama, ktery budto koupili Cobru anebo detektor v USA a tady nefunguje..

tady jeste link: http://blog.dadriva.org/default.asp?Display=225

K laseru jen dodam, ze detektor reaguje opravdu az na to, kdy na nej miri laserovy paprsek, coz je na houby. Nedava to zadnou sanci na reakci. A rusicka laseru - uz PRY neni pravda, ze laser pouzivaji pouze mestaci. Nevim, co je na tom pravdy, jen jsem to slysel od kolegy, kteryho statni udajne zmerili laserem a zastavili o kus dal na dalnici...

[upravil dne 3/1/2008 DD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už jsem několikrát psal na fóru, už minimálně přes rok používat Bel Vectror 965 CZ a jsem s ním maximálně spokojen… jestli jsem za tu dobu co s ním jezdil měl tak 5 falešných poplachů. Ale minimálně tak 30x mě zachránil. (dálnice, město, měření za jízdy)

Co se týká toho laseru, tak ti je detektor k ničemu… osobě jsem si naběhl, když mě MP změřila.

Detektor ani nepípnul, ale jen periferně jsem viděl MP jak mají laser na trojnožce. O 200 metrů už jsem byl chycen … takže pozor na to!! Tady pomůže opravdu jen Jammer nebo jiná aktivní rušička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzv. "jammer" laserového radaru je nesmysl, protože radary, které používá MP snímají až na 350 metrů a zařízení, které paprsek zlikviduje na tu vzdálenost zatím není:bojim Jinak Fakir má pravdu v tom, že podle zákona se rozumí rušení prostředků policie ČR, ale na druhou stranu eventuelní pokuta od příslušného městského úřadu je 100.000,- Kč!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Tzv. "jammer" laserového radaru je nesmysl, protože radary, které používá MP snímají až na 350 metrů a zařízení, které paprsek zlikviduje na tu vzdálenost zatím není:bojim Jinak Fakir má pravdu v tom, že podle zákona se rozumí rušení prostředků policie ČR, ale na druhou stranu eventuelní pokuta od příslušného městského úřadu je 100.000,- Kč!

Ano, pokud si neobhájíš názor, že to nemají zákonem ošetřené. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

ma niekto skusenost s tymito detektormi ?http://www.9000.cz/oddeleni/27-antiradary

zaujimalo by ma ci ich niekto z vas pozna a ma odskusane alebo ste o nich len poculi.zaujima ma ci aj ten najlacnejsi model je schopny nieco detekovat alebo je to len za hracku.

V CR a SR pouzivat pouze antiradary Beltronics nebo Valentine One. Pripadne doplnene laserovou rusickou.

U Peugeotu je problem s pokovenym (atermickym) celnim sklem u vetsiny novejsich modelu (tusim 2001+). Prenosny antiradar za takovym celnim sklem nefunguje - jeho citlivost je tak nizka, ze neni pouzitelny. Na to pozor !

Uz jsme tu nekde antiradary probirali. Zkus pouzit hledani.

Ja mam antiradar odsud http://www.antiradar-shop.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Supersonic

Tzv. "jammer" laserového radaru je nesmysl, protože radary, které používá MP snímají až na 350 metrů a zařízení, které paprsek zlikviduje na tu vzdálenost zatím není:bojim Jinak Fakir má pravdu v tom, že podle zákona se rozumí rušení prostředků policie ČR, ale na druhou stranu eventuelní pokuta od příslušného městského úřadu je 100.000,- Kč!

Není to nesmysl, to že to umí měřit na takovou vzdálenost je k ho*nu, protože je také potřeba ten přestupek zadokumentovat, takže se v praxi měří na vzdálenost podstatně menší, aby k tomu taky šla udělat fotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Supersonic

Tzv. "jammer" laserového radaru je nesmysl, protože radary, které používá MP snímají až na 350 metrů a zařízení, které paprsek zlikviduje na tu vzdálenost zatím není:bojim Jinak Fakir má pravdu v tom, že podle zákona se rozumí rušení prostředků policie ČR, ale na druhou stranu eventuelní pokuta od příslušného městského úřadu je 100.000,- Kč!

Není to nesmysl, to že to umí měřit na takovou vzdálenost je k ho*nu, protože je také potřeba ten přestupek zadokumentovat, takže se v praxi měří na vzdálenost podstatně menší, aby k tomu taky šla udělat fotka.

Přesně tak a navíc rušičky zvládnou i takovou vzdálenost... někde jsou videa...

jinak dobrá stránka je tady: http://www.antiradary-forum.com/

P.S.: V CR a SR pouzivat pouze PASIVNÍ DETEKTOR Beltronics nebo Valentine One.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám už 2 roky Beltronics 945 a zatím mně vždy zachránil,mněl jsem možnost si ho vyzkoušet i na laserovým radaru sice mi laser detekoval,ale prý už pozdě takže na ty lasery je třeba dávat pozor;)

Dále bych chtěl vyvrátit odpověď "martin 1" že u Peugeotu s pokoveným sklem antiradar nefunguje,ponevadž pokovené sklo mám já i otec na své 406 a 407, kde používá Beltronic 965 a antiradar funguje jak má:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále bych chtěl vyvrátit odpověď "martin 1" že u Peugeotu s pokoveným sklem antiradar nefunguje,ponevadž pokovené sklo mám já i otec na své 406 a 407, kde používá Beltronic 965 a antiradar funguje jak má:super

Martin má s tím pokovením pravdu, dřív jsem měl detektor dole na okně a detekce špatná, ted ho mám vedle zrcátka, kde není pokovená část a hodně velký zlepšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Dále bych chtěl vyvrátit odpověď "martin 1" že u Peugeotu s pokoveným sklem antiradar nefunguje,ponevadž pokovené sklo mám já i otec na své 406 a 407, kde používá Beltronic 965 a antiradar funguje jak má:super

Martin má s tím pokovením pravdu, dřív jsem měl detektor dole na okně a detekce špatná, ted ho mám vedle zrcátka, kde není pokovená část a hodně velký zlepšení.

To máš stějně třeba i s GPS navigacema. Na přístrojovce to taky chytá prdlajs (ikdyž třeba ta moje funguje i přes atermický sklo), ale když máš BlueTooth přijímač vedle zrcátka, tak máš příjem všude suprovej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...