Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

na spatecku nedrzi a sjizdi


bumbrlicekk

Recommended Posts

zdar buh pezotaci mam 406 20hdi 80kw rv99 n.m.auto mam 4mesice s jsem spokojenej nad miru i kdyz jeto celkem osmy peugeot.Prekvapilo mne ze kdyz zaparkuju zaradim spatecku a stojim s kopce auto se prevaluje jako kdyz je spatna komprese,nikdy se mi to nestalo u zadnyho auta nemam rad pouzivani rucky hlavne v zimne,olej se nestraci auto taha vsechno super tak nevim ma nekdo stejnej problem nebo skusenost poradte dik

[upravil dne 3.1.2008 bumbrlicek406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spojka mi neklouze nebo sem to zatim nepocejtil ujel sem pres 12000km a zda se mi to dobre.Ale prej je spojka hydraulicka a kontroluje se v nadrzce na servo jestli jeto tak tak olej ze serva se mi trosicku straci za ctyri mesice sem dolil 0,5l celkem ale pod autem neni ani flicek Bumbrlicek.

[upravil dne 3.1.2008 bumbrlicek406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sice mam benzín , ale třeba při couvání v zimě mi smam zpátečka vyskočila třikrát:nevim , a v kopci když bude velkej vítr tak mi to asi taky neudrží, jeden chlap mi říkal, že je tam krabička (někde u motoru , vede od řadící páky) a tam se to našteluje , ale moc jsem mu nerozumněl co myslel :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mamina 307 1.4 Hdi drzi v jakymkoliv kopci a nehne se, zato moje 206 1.6 benzin nedrzi naposledy me pustila pres tri valce, bylo to na zpatecku

nafta by tohle delat nemela, na to ma moc velkou kompresi, nejsou to treba netesny ventily??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bumbrlicek406

ve ctvrtek jsem to dal na diagnostiku a nic neukazala a ta netesnost by se ukazala nebo ne ale presto skusim jeste jednou tu diagnostiku ale az za tejden du do prace(zmestnani).:(:(:(:potlesk:(:(:(

Netěsnost nemá s elektronikou nic společného,tak nevyhazuj prachy a zkus nechat změřit tlaky ve valcích,ty ti řeknou nejvíc:D

[upravil dne 4/1/08 subin]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...