Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda pod nohama


Vlastyk

Recommended Posts

Zdravím asi blbej dotaz ale zeptám se než vyndám koberec.Dneska jsem vyndal gumový koberec u řidiče a zděsil jsem se koberec pod ním je nacucanej že by se dal ždímat,voda se mi nestrácí nikde nic nekape že by to bylo jen z natahanýho sněhu se mi nezdá,nevede tudy nějaká hadice?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

Plně souhlasím já jsem zvykl oklepávat boty od sněhu .Ono nemusí býti sníh ale stačí kapky vody.Vem že taky voda se blbě odpařuje přes gumový koberec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. mám co si podobného, ale u spolujezdce. fakt je, že mám šíbr, ale zde je vše ok. zkus ještě vzít silikonem všechna těsnění kolem dveří a oken. litím vody na auto toho moc asi nezjistíš ( aspoň já jsem nevypozoroval nic a to té vody bylo :( ) je taky možné, že ti prosakuje těsnění kolem předního okna. dej vědět co jsi zjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejny problem, zatim jsem neprisel proc, ale je mozne ze mam spatne tesneni kolem predniho okna, pak se este rika ze to muze tect kolem anteny (sice podivne, ale je to tak), kolem sibru mam taky male mapy od toho ze tam tekla voda, ale spise je to od oroseni, ze se tam vysrazi voda

dokonce jednou se mi stalo ze jedu a citim ze mi na nohy tece voda, kdyz jsem odryl pojistky, tak to teklo odnekud od volantu za pojistkovou skrini po bsi. kdyz to vyschlo, bylo videt kudy ta voda tekla, ale zdroj jsem nenasel

dale kde to jeste muze tect, je kolem dveri, proteka to shora (od predniho okna), kolem pantu, a potom se to vleva u prahu (na tom prahu je guma, ktera neni moc vysoka, voda tam nema zadny odpor) - tam staci zkonotrlovat jestli tesneni v rohu predniho skla nahore neni spatne nasazene, neni tam dira nebo podobne

zkousel jsem to hledat, resp donutit to aby to tama teklo, ale nepodarilo se mi to. voda se mi tam objevi vzdy az po velkem a dlouhem desti - jednou jsem tam mel 3 cm vody na koberec (ale to tam nenateklo pres ten volant, ale pres prah)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten příspěvek řeší vodu před zadními sedadly, já mám mokro jen u řidiče,kolem dveří nikde žádná stopa že by někde teklo,zkusil jsem nalít tu vodu do odtoků u předního okna,voda dole vytéká tak nevím,musím se tomu o víkendu pověnovat:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

je to podobný jinak já jsem proti gumovým protože se sice voda zadrží ale pod nimi se odpařuje velice pomalu.Voda se odpařuje nahoru gum.koberec srazí a je to jako koloběh ,dej tam noviny ty nasáknou tu vodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...