Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

krádež


turda

Recommended Posts

ahoj všichni pažoutové,je tomu dva mésíce co jsem si pořídil svou první P 605 2.5TD a o vánocích mi jí během čtyř hodin když jsem byl v práci,ji stačil néjakej dobrák vybrat,samozdřejmé nepohrdnul rádiem.nemá nékdo doma nahodou jedno navíc-jedná se o originál model s ovládáním na cd box,v manuálu označeno jako AUDIO 6055.mám tam ted starou sonku a ta díra okolo vypadá strašné.ješté scháním přední mlhovku-nový model,spojenou s blinkrem,nevydržela kamínek-je ko.potřebuji levou u spolujezce,je to fuška sehnat.díkes předem:(:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s díly na nový model to bylo dost špatné co si pamatuji a pokud jsou, tak dost drahé, jinak zkus autoanonce tam určitě najdeš jak díly tak vrakoviště kde tento typ už maj.

Jinak já když 605 koupil tak byla bez orig. radia - také krádež, a sháněl jsem stejný model (6055) asi rok. Ale pak jsem z něj měl velkou radost, i když stálo 3tis., držím ti palce.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: turda

jo,jo,néjaké díly jsem už schanél,takže ohne prdel,annonci určité zkusím,ješté mam v pácu dvě vrakovišté,tak tiše doufám že uspéju:mrk

No, vykradení vozidla by mě taky k*revsky nas*alo, hlavně že ti nezmizlo celý autíí /jak se tu na fóru párkrát psalo/.

Doufám, že budeš mít při shánění ND úspěch !!! :super :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...