Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podvozek na 206


bodmrazu

Recommended Posts

Cau lidi ja potreboval bych poradit s podvozkem rad bych nejakej zakoupil nasel jsem jeden stavitelnej asi za 20 000 znacka supersport ... Nevim jeste jsem o ni neslysel tak jsem se chtel zeptat jestli s tim nekdo nemate zkusenosti ja vim ze se to tady probiralo fakt hodne ale potreboval bych presny typy na podvozky treba od HR nebo Koni! Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to řešil na 206ce taky, došel jsem k tomu, že tam dám komplet tlumiče Koni Sport se štelováním a mám je pořád pod postelí a né na autě. A dokonce je možná budu prodávat, protože půjdu do kombíku. Tak by byly k mání, komplet v krabicích včetně paragonů a samozřejmě s nějakou slevou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau no omouvam se za ten mail ale je to domena kterou kamarad zapomel zaplatit takze mi nechodi napis mi kdyztak na bodmrazu@email.cz Ten podvozek bych asi bral protoze koni je koni a hlavne jedina dasli moznost je podvozek supersport ktery by mi dosel az koncem ledna a hlavne nevim co to vubec je zac nekde jsem cetl ze je to takovek low end kterej je neskutecne tvrdej:( No ale on bude asi kazdej podvozek do 30 000 low end:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...