Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teplota motoru


dýzl

Recommended Posts

Není na našich vozech nějaká roletka před chladičem o které nevím:myslim?Topí sice dobře:super,ale ukazuje max 75°C :bojima to více méně jen při jízdě do kopců,při jízdě po rovině do 70° a sjezdy ještě méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo prvních dvou vozů (F125P 1300, Seat ibiza 1,8GLD) mi to dělalo na všech.Na š105 vlétě OK a vzimě málo,z bídou do 80,BX14RE-tam jsem neměl přepážku co je před chladičem a nyní P405.U škodné to vyřešila dečka,u citra kus kartonu před chladič a potom byla teplota OK.Ale tyto modely měli větrák za chladičem nebo masku přes kterou to šlo utěsnit.Mohla by to být taky závada nebo proměřování teplměru.Jsem rád že stejnou věc má více Pežotů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dýzl

Není na našich vozech nějaká roletka před chladičem o které nevím:myslim?Topí sice dobře:super,ale ukazuje max 75°C :bojima to více méně jen při jízdě do kopců,při jízdě po rovině do 70° a sjezdy ještě méně.

mám to uplně přesně taky tak;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To banan 1987 je logické že se ti orosí skal.Z topení jde teplejší vzduch a sráži se vlhkost,ale také dříve oschnou.Osobně jsem po radě při dojezdu nechal větrat studeným vzduchen+ otevřít okna (hlavně po dlouhé jízdě).poté se tak nerosí pokud vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dýzl

To banan 1987 je logické že se ti orosí skal.Z topení jde teplejší vzduch a sráži se vlhkost,ale také dříve oschnou.Osobně jsem po radě při dojezdu nechal větrat studeným vzduchen+ otevřít okna (hlavně po dlouhé jízdě).poté se tak nerosí pokud vůbec.

no ale inym sa to tak nerosi ale mne sa hned ako to zacne hriat a potom to neuschne ale ked dlhsie hreje tak to normalne tecie z okien dole az tak silno sa to rosi preto mi to nejde do hlavy kamaratovi sa to orosi len troch hned na zaciatku a potom to hned oschne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: banan1987

no ale inym sa to tak nerosi ale mne sa hned ako to zacne hriat a potom to neuschne ale ked dlhsie hreje tak to normalne tecie z okien dole az tak silno sa to rosi preto mi to nejde do hlavy kamaratovi sa to orosi len troch hned na zaciatku a potom to hned oschne

todle mě dělá když zavřu přívod vzduchu z venku a nechám jen vnitřní cirkulaci. mrkni jestli ti dobře vunguje ta regulace nasávání vzduchu z venku nebo vnitřku

[upravil dne 2.2.2008 zzip]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...