Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

par nefunkcnich veci


Peca24

Recommended Posts

ma 405 rok 94 kontrolku abs???????? ted v zime na snihu jsem zjistil ze abs nefunguje ale pritom zadna kontrolka nesviti dalsi otazka je proc nefunguje a da se nejak zjistit kde je chyba a jeste jsem si vsiml ze u spolujezdce mi z pod palubky couha konektor ktery neni nikde zapojen zacal jsem to zkoumat a zjistil jsem ze vede z krabicky ktera je umistena na vetraku topeni a vedou z ni 3 draty konektor je hnedy a je tam k temu i protikus a pasuji do sebe z toho vedou draty do svazku nevite co by to mohlo byt??a jeste mam jeden dotaz dalkove ovladani mi funguje jen tak metr od auta dal ne baterky v ovladaci jsem menil co by mohlo byt jeste spatne jsou baterky i v primaci v aute?? prosim na cokoli poradte predem moc dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kontrolka na palubce je určitě (i u aut bez ABS);)

Ten hnědý konektor je od klapky recyrkulace vzduchu v kabině (určitě máš teda klimu, že? Bez ní by tam nebyl).

DO je infra, proto nebude fungovat na větší dálku. Mě funguje taky jen zblízka, ale s novýma baterkama jsem auto otevřel minimálně z pěti metrů;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tu kontrolku někdo nevyndal.

Určitě by se ta kontrolka měla rozsvítit před nastartováním a po něm zhasnout. :myslim

Já tam kontrolku neměl a potom co sem ji tam dal tak se to chová právě takhle.

Už se mi stalo, že se rozsvítila i za jízdy a to potom ABS nefungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peca24

tak klimu mam a co to znamena kdyz jsou ty konektory rozpojene a k cemu je to vubec dobre ta recirkulace

Když je to rozpojené, tak nefunguje klapka, která zavírá přívod vzduchu zvenku (tím vzniká vnitřní recyrkulace vzduchu), aby ti do auta nešel smrad z před tebou jedoucí tatry apod.;) Když je spojíš, zapneš zapalování do polohy před startem a bude se ozývat cvakání, tak jsou v tom motorku klapky olámaný ozubený kolečka. Novej motorek v Kelly stojí tušim kolem 3500,-:o Ale na vrakáčích by se možná nějakej slušnej dal najít a kolečka se daj přeházet;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče kontrolky ABS, je to přesně tak, jak píše Falcon16! Pokud nesvítí, začni s tím, jestli tam vůbec nějaká žárovka je, když ano, tak jestli není prasklá, pak mrkni na pojistky, jak v kabině, tak v motorovém prostoru, potom na spínací relé a nakonec eventuelně na vedení. Jinak doufej, aby to bylo jen prasklou žárovkou, potom je to hrozná práce dohledávat, proč to nejde................A dálkové ovládání, to je další "zázrak", většinou fungují na takhle krátkou vzdálenost, takže v dosti případech se to řeší připojením řj nového dálkového ovládání, jinak snímač v autě baterie nemá, je připojen na napájení v autě. A pokud chceš vědět víc, zkus hledání, dálka na 405ky se tu několikrát probírala:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...