Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žhaviče do HDI


Solim1

Recommended Posts

Ahojte kolegovia.

Na úvod želám všetkým štastný nový rok 2008 a mnoho km bez problémov na tých našich Peugeotíkoch.:super

No a teraz môj dotaz:

Poraďte mi nejaké dobré - lacné žhaviče do P307SV HDI 2.0. V servise Peugeotu chcú za ne cca 900,- Sk/ks.

Vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Solim1

Ahojte kolegovia.

Na úvod želám všetkým štastný nový rok 2008 a mnoho km bez problémov na tých našich Peugeotíkoch.:super

No a teraz môj dotaz:

Poraďte mi nejaké dobré - lacné žhaviče do P307SV HDI 2.0. V servise Peugeotu chcú za ne cca 900,- Sk/ks.

Vďaka.

to je dobra cena....

smejdy predavaju od 750 sk/ks...ak su tie v peugeote take co tam davaju v prvovýrobe tak to ber....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Dobra? Ja kupoval co nejlevnejsi na zkousku a zustali tam a jedna stala 150,-

Ted jsem koukal tady a jsou od 209,- do 499,- tak nevim kde beres tech 750,- :myslim

[upravil dne 2/1/08 MatrixChose]

prisiel som do auto kelly v Nitre.a pýtal som si zhavice na 307 2,0 hdi 66, kw

ponukol mi od 4 vyrobcov....najlacnejsie nejake NGK za 745 SK/kus....takze tak...a na bosch mi povedal ze okolo 1100 -1200 SK...... a to niesom prvý co toot hovorí.....

za 150 sk nekupim zhavic od stareho fordu orion 1,6 d..... ten stoji okolo 3 kil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: marisw

Původně zaslal: MatrixChose

Dobra? Ja kupoval co nejlevnejsi na zkousku a zustali tam a jedna stala 150,-

Ted jsem koukal tady a jsou od 209,- do 499,- tak nevim kde beres tech 750,- :myslim

[upravil dne 2/1/08 MatrixChose]

prisiel som do auto kelly v Nitre.a pýtal som si zhavice na 307 2,0 hdi 66, kw

ponukol mi od 4 vyrobcov....najlacnejsie nejake NGK za 745 SK/kus....takze tak...a na bosch mi povedal ze okolo 1100 -1200 SK...... a to niesom prvý co toot hovorí.....

za 150 sk nekupim zhavic od stareho fordu orion 1,6 d..... ten stoji okolo 3 kil

Ale tak se mrkni do toho ceniku a snad to tam vidis sam, ne?! Jaky jsou ceny u vas opravdu nevim, ale to, za kolik jsem je koupil sam musim vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...